Piłkarz odchodzi z Manchesteru United

Piłkarz odchodzi z Manchesteru United
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: The Guardian

Timothy Fosu-Mensah przejdzie do Crystal Palace.

„The Guardian” poinformował, że 19-latek przebywa obecnie w Londynie, gdzie przechodzi testy medyczne przed przeprowadzką do nowego zespołu. Jeśli nie wydarzy się nic nieoczekiwanego, zostanie wypożyczony na najbliższy sezon.

O defensywnego pomocnika [częściej grającego ostatnio na prawej obronie] zabiegał Frank De Boer, doskonale znający rodaka. Nowy menadżer „Orłów” współpracował ze wspomnianym zawodnikiem w Ajaksie, zanim piłkarz w 2014 roku przeniósł się na Old Trafford.

To trzecie wzmocnienie Crystal Palace pod wodzą 47-latka. Wcześniej londyńczycy pozyskali Jairo Riedewalda oraz Rubena Loftus-Cheeka. Dla Fosu-Mensaha będzie to okazja do częstszych występów i zdobycia bezcennego doświadczenia.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] Christian Eriksen odzyskał przytomność Christian Eriksen odzyskał przytomność Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy