Piłkarz Ruchu napadnięty w trakcie jazdy samochodem

Piłkarz Ruchu napadnięty w trakcie jazdy samochodem
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Sport Śląski

Michał Helik został napadnięty podczas powrotu z meczu przeciwko Piastem Gliwice.

O całej sprawie poinformował "Sport Śląski". Do zdarzenia z udziałem 20-latka doszło 27 listopada na Drogowej Trasie Średnicowej. Jego auto zostało otoczone przez pięć samochodów, a napastnicy zbili w nim szybę. Następnie próbowali wyciągnąć Helika oraz jego kolegę z pojazdu, lecz zorientowali się, że droga na tym odcinku jest monitorowana i odjechali.

Sprawa trafiła już na policję. Według "Dziennika Sportowego", agresorzy zaatakowali młodego zawodnika siekierą, którą zbili szybę w jego samochodzie.

Helik zaliczył do tej pory 26 występów w Ekstraklasie. W poprzednim sezonie przez dłuższy czas regularnie grał w pierwszym składzie "Niebieskich". W obecnych rozgrywkach nie zaliczył jednak ani minuty z powodu kontuzji kolana. Obrońca dopiero niedawno powrócił do treningów z drużyną.

Więcej na temat: Michał Helik Ruch Chorzów Polska

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Korona Kielce: Nie tylko Forsell. Cebula rozchwytywany przez kluby Ekstraklasy Korona Kielce: Nie tylko Forsell. Cebula rozchwytywany przez kluby Ekstraklasy Barcelona: Coutinho podejmie decyzję po zmaganiach w Lidze Mistrzów Barcelona: Coutinho podejmie decyzję po zmaganiach w Lidze Mistrzów Conte opuści Inter?! Możemy być świadkami powtórki z 2014 roku Conte opuści Inter?! Możemy być świadkami powtórki z 2014 roku Borussia Dortmund jest gotowa na życie po Sancho Borussia Dortmund jest gotowa na życie po Sancho Zieliński jednoznacznie o swojej przyszłości Zieliński jednoznacznie o swojej przyszłości Liverpool nie kupi Thiago Alcântary Liverpool nie kupi Thiago Alcântary Liga Mistrzów: Mecz Barcelony z Napoli w Telewizji Polskiej Liga Mistrzów: Mecz Barcelony z Napoli w Telewizji Polskiej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy