#PioliOut. Kibice Milanu wyganiają trenera jeszcze przed jego zatrudnieniem

#PioliOut. Kibice Milanu wyganiają trenera jeszcze przed jego zatrudnieniem
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Transfery.info

Sympatycy Milanu nie są zadowoleni z pomysłu władz „Rossonerich” dotyczącego nawiązania współpracy ze Stafano Piolim.

Przypomnijmy, że zdaniem Gianluki Di Marzio dni Marco Giampaolo w Milanie są policzone. Nie doczekaliśmy się jeszcze klubowego komunikatu w tej sprawie, ale działacze „Rossonerich” mieli już poinformować 52-latka o rozstaniu. Jego następcą ma zostać właśnie Pioli.

Kibice zespołu z Mediolanu bardzo szybko dali do zrozumienia, co myślą o takim ruchu. Wpisy z hashtagiem #PioliOut, mimo że 53-latek oficjalnie nie został jeszcze trenerem Milanu, błyskawicznie opanowały Twittera. Od kilku godzin to najpopularniejsze hasło pisane przez jego włoskich użytkowników, a znajduje się ono również wśród najbardziej popularnych, globalnych trendów.

Z czego bierze się ta niechęć? Fani Milanu liczyli pewnie na fachowca z wyższej półki. W poniedziałek wydawało się, że w buty Giampaolo wejdzie Luciano Spalletti, ale problemem jest jego wciąż ważny kontrakt z Interem. Strony nie potrafią dojść do porozumienia w sprawie wysokości odprawy, a działacze „Rossonerich” nie chcą czekać.

Pioli kilka miesięcy temu odszedł z Fiorentiny. Wcześniej pracował również m.in. w Salernitanie, Modenie, Parmie, Saccuolo, Chievo, Palermo, Bolonii, Lazio i Interze. Na koncie ma 310 spotkań w Serie A w charakterze trenera.

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy