Piotr Zieliński znowu z ładną asystą. Dobra forma reprezentanta Polski [WIDEO]

Piotr Zieliński znowu z ładną asystą. Dobra forma reprezentanta Polski [WIDEO] fot. sbonsi / Shutterstock.com

Piotr Zieliński zanotował asystę, a jego Napoli pokonało Lazio (5-2).

W czwartkowy wieczór doszło do niezwykle ważnej potyczki w Serie A, w kontekście walki o awans do przyszłorocznej edycji Ligi Mistrzów. Na Stadio San Paolo tamtejsze Napoli podejmowało Lazio.

Spotkanie od początku przebiegało pod dyktando podopiecznych Gennaro Gattuso, którzy już na przerwę schodzili z prowadzeniem 2-0.

Od początku drugiej połowy ekipa z Neapolu nie zamierzała zmniejszyć tempa. Najpierw piłkę do siatki skierował Lorenzo Insigne, z kolei kilka minut później na 4-0 podwyższył Dries Mertens.

Przy trafieniu Belga piękną asystę zaliczył Piotr Zieliński. Polak przyjął piłkę wyrzucaną z autu, zagrał piętą, mijając przy tym jednego z rywali i dograł do ustawionego przed polem karnym atakującego. Ten z kolei strzałem w okienko pokonał Pepe Reinę.

Licząc wszystkie rozgrywki, dla 26-latka było to dziesiąte ostatnie podanie przy golach kolegów. Ponadto ma na swoim koncie osiem bramek.

Mecz zakończył się ostatecznie rezultatem 5-2, dzięki czemu Napoli zbliżyło się do czwartego w tabeli Juventusu na dwa punkty.

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Leicester City dopięło swego! Błyskawiczny powrót do Premier League stał się faktem [OFICJALNIE] Leicester City dopięło swego! Błyskawiczny powrót do Premier League stał się faktem [OFICJALNIE] Albert Rudé nie powstrzymał emocji. Co za reakcja po bramce Wisły Kraków [WIDEO] Albert Rudé nie powstrzymał emocji. Co za reakcja po bramce Wisły Kraków [WIDEO] „Powinni zapakować go w karton z kokardką i wysłać”. Dziennikarz bez ogródek o piłkarzu FC Barcelony „Powinni zapakować go w karton z kokardką i wysłać”. Dziennikarz bez ogródek o piłkarzu FC Barcelony Liverpool wybrał nowego trenera. „Here we go!” Liverpool wybrał nowego trenera. „Here we go!” OFICJALNIE: Bartosz Białkowski odchodzi z klubu OFICJALNIE: Bartosz Białkowski odchodzi z klubu Jan Faberski z bramką dla Ajaksu Amsterdam U-18. Polak pomógł w zwycięstwie z Feyenoordem Rotterdam [WIDEO] Jan Faberski z bramką dla Ajaksu Amsterdam U-18. Polak pomógł w zwycięstwie z Feyenoordem Rotterdam [WIDEO] Dawid Szulczek nie dla tego klubu? „Nie ma żadnych rozmów” Dawid Szulczek nie dla tego klubu? „Nie ma żadnych rozmów”