Piqué wezwany na dywanik do Bartomeu

Piqué wezwany na dywanik do Bartomeu
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Catalunya Radio

Według Catalunya Ràdio prezydent Barcelony, Josep Maria Bartomeu, zaplanował spotkanie z Gerardem Piqué, z którym chce porozmawiać na temat jego ostatnich wypowiedzi uderzających w działaczy klubu.

Wszystko zaczęło się od słów doświadczonego obrońcy po niedawnym meczu „Dumy Katalonii” z Villarrealem (2:1). Piqué krytycznie wypowiedział się wtedy na temat przygotowań zespołu do sezonu. Chwilę później „Mundo Deportivo” opublikowało artykuł, wypominając zawodnikom Barcelony liczne przywileje. Po tym 32-latek zasugerował, że to sprawka działaczy.

- Znamy doskonale nasz klub i wiemy, które dzienniki z nim współpracują oraz kto stoi za niektórymi artykułami, nawet jeśli podpisuje je ktoś inny. Nie chcemy się gniewać. Chcemy rozgrywać mecze i je wygrywać. Mamy nadzieję, że nikt nie będzie chciał nas sprowokować do walk - powiedział doświadczony stoper.

Jak donoszą dziennikarze Catalunya Ràdio, nie spodobało się to Bartomeu, który niejako wezwał Piqué na dywanik. Prezydent Barcelony chce przedyskutować z nim całą sprawę.

Jej szybkie wyjaśnienie wyjdzie na dobre każdej ze stron. I bez tego od pewnego czasu na Camp Nou panuje napięta atmosfera. Ostatnio Katalończycy zanotowali dwie wygrane, ale przed nimi zaliczyli kilka wpadek, które osłabiły pozycję Ernesto Valverde.

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy