Pirlo nie ma złudzeń. „To może być świetny transfer Juventusu”

Pirlo nie ma złudzeń. „To może być świetny transfer Juventusu” fot.
Mateusz Michałek
Źródło: Sky Sport

Mistrz świata z 2006 roku i były pomocnik m.in. Juventusu, Andrea Pirlo, przyznał, że jest wielkim fanem przenosin do Turynu Aarona Ramseya.

Umowa Walijczyka z Arsenalem jest ważna do 30 czerwca 2019 roku i już od pewnego czasu wiadomo, że nie zostanie ona przedłużona. Z uwagi na swoją sytuację kontraktową i możliwość przeprowadzenia wolnego transferu po zakończeniu sezonu Ramsey stał się jednym z najbardziej rozchwytywanych zawodników w Europie. Ostatnio m.in. Gianluca Di Marzio podał, że najbliżej jego zakontraktowania jest właśnie Juventus.

- Pozyskanie Ramseya byłoby świetnym transferem. 

- Juventus przygotowuje kolejny bardzo dobry ruch. Ramsey jest świetnym zawodnikiem, dysponuje naprawdę dużymi umiejętnościami - powiedział 39-letni Pirlo, podkreślając, że Juventus potrafi korzystać z okazji pojawiających na się rynku transferowym.

Turyńczycy muszą jednak mieć się na baczności, ponieważ z chęci pozyskania Ramseya nie zrezygnowały inne kluby, w tym Paris Saint-Germain. Zdaniem „L'Equipe” mistrzowie Francji gotowi są zapłacić Arsenalowi 10-20 milionów euro, by Walijczyk przeniósł się do Paryża już w styczniu.  

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy