Pjanić o Sarrim: On nie ufał swoim piłkarzom

Pjanić o Sarrim: On nie ufał swoim piłkarzom fot. Juventus FC
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Tuttosport

Piłkarz FC Barcelony Miralem Pjanić udzielił wywiadu, w którym poruszył temat byłego trenera Juventusu, Maurizio Sarriego.

Ostatni sezon był dla władz Juventusu rozczarowujący. Wierzyli oni bowiem, że ich zespół powalczy o końcowy triumf w Lidze Mistrzów. Zamiast tego udało im się wyłącznie sięgnąć po mistrzostwo Włoch.

Rozczarowująca postawa i nie najlepsza atmosfera doprowadziły do tego, że działacze ekipy z Turynu postanowili zwolnić trenera. Odszedł Maurizio Sarri, a zastąpił go Andrea Pirlo.

Do postawy byłego szkoleniowca „Starej Damy” odniósł się w wywiadzie jego były podopieczny, Miralem Pjanić.

- Wciąż żałuję, że on nie ufał swoim zawodnikom. To były bardzo niepokojące. Szkoda, że źle nas oceniał. Każdy z nas dawał z siebie wszystko dla klubu i dla drużyny, ale brakowało docenienia - twierdzi.

- Możesz nie dogadywać się z dwoma lub trzeba graczami, ale to nie wpłynie na ich zaangażowanie. To niesamowicie profesjonaliści. Tacy też byli w Juventusie. Ja nie wątpię w umiejętności Sarriego jako trenera, ale jako człowiek jest problematyczny - dodaje.

Przed tym sezonem Miralem Pjanić zamienił Juventus na FC Barcelonę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [25/06/2021] EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie EURO 2020. Hajto o Sousie: Szukać to on może w sklepie AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja AC Milan walczy o podpis skrzydłowego. Na horyzoncie rekordowa transakcja Karol Fila odchodzi z Lechii Gdańsk. Zagra w RC Strasbourg [OFICJALNIE] Karol Fila odchodzi z Lechii Gdańsk. Zagra w RC Strasbourg [OFICJALNIE] Tottenham: Nowy główny kandydat na menedżera londyńskiego zespołu Tottenham: Nowy główny kandydat na menedżera londyńskiego zespołu Raymond Domenech o Robercie Lewandowskim: Urodził się w nieodpowiednim kraju Raymond Domenech o Robercie Lewandowskim: Urodził się w nieodpowiednim kraju FC Barcelona: Brak chętnych na Coutinho FC Barcelona: Brak chętnych na Coutinho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy