Pjanić rozchwytywany. Przeprowadzka do Paryża?!

Pjanić rozchwytywany. Przeprowadzka do Paryża?! fot. Miralem Pjanić [Instagram]
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Corriere dello Sport

Miralem Pjanić może opuścić Juventus. Zawodnik znalazł się bowiem na celowniku nie tylko Barcelony, ale też Paris Saint-Germain.

Władze obecnego mistrza Włoch mają świadomość, że w obliczu kryzysu spowodowanego koronawirusem będą musieli nieco uszczuplić kadrę. Ofiarą zmian może paść Miralem Pjanić.

Bośniak grywał w tym sezonie dosyć sporo. Okazuje się jednak, że działacze chcą odmłodzić środek pola i po cichu przymierzają się do jego sprzedaży. W tym przypadku nie powinno brakować chętnych na transfer.

Zdaniem włoskiej prasy chęć pozyskania wspomnianego zawodnika przejawia Paris Saint-Germain. Nie jest to jednak nowa kwestia, ponieważ Francuzi już od kilku lat czynią starania w kierunku sprowadzenia tego gracza. Być może ta misja powiedzie się w lipcu.

30-latek, który trafił do Juventusu z Romy latem 2016 roku, rozegrał w tym sezonie łącznie 32 mecze. W tym czasie strzelił trzy bramki i zanotował cztery asysty.

Kontrakt wiąże go z obecnym pracodawcą do 30 czerwca 2023 roku.

Wcześniej pojawiały się plotki na temat Pjanicia w kontekście Barcelony, która rzekomo brała pod uwagę wymianę Bośniaka na Arthura. Wygląda jednak na to, że publicznie postawione przez Brazylijczyka weto i chęć pozostania w Barcelony okażą się wystarczające.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Forsell może zostać w Ekstraklasie. Znajduje się na szczycie listy życzeń Forsell może zostać w Ekstraklasie. Znajduje się na szczycie listy życzeń Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy