Plan Xaviego

Plan Xaviego
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: FourFourTwo

Xavi Hernández wciąż jeszcze gra w piłkę w katarskim Al Sadd, ale już wie, co chce robić w przyszłości.

- Nie mam wątpliwości, że chcę zostać w piłce, być blisko boiska. Nie widzę siebie pracującego w biurze - powiedział w rozmowie z "FourFourTwo".

- Chcę coś robić dobrze. Albo wcale. Moim ostatecznym celem jest prowadzenie Barcelony, czego nie kryję. Chcę pracować jeszcze raz w tym miejscu, które uważam za mój dom.

- Za każdym razem, gdy mam dziesięć minut dla siebie, mija chwila i już piłka leci w telewizorze. Moja żona o tym wie, nienawidzi piłki. Przyglądam się La Liga i Premier League też. Analizuję składy i strzelców na moim telefonie.

Kontrakt 36-letniego Xaviego z Al Sadd obowiązuje do 30 czerwca 2017 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy