Pochettino coraz poważniej myśli o odejściu z Tottenhamu?!

Pochettino coraz poważniej myśli o odejściu z Tottenhamu?!
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Daily Mail

Można było przypuszczać, że wtorkowa porażka Tottenhamu z Bayernem w Lidze Mistrzów (2:7) wzbudzi przeróżne spekulacje. „Daily Mail” pisze, że coraz więcej osób w londyńskim klubie obawia się, że Mauricio Pochettino myśli o odejściu z niego.

Po bolesnej przegranej z monachijczykami argentyński szkoleniowiec powiedział, że jego zespół musi zmierzyć się z trudną sytuacją i być zjednoczony. 47-latek nie daje tego po sobie poznać, ale zdaniem powyższego źródła osoby współpracujące z nim na co dzień dostrzegają pewną różnicę w jego podejściu do pracy w Londynie.

Jak czytamy, nie chodzi o ostatnie dni, ale okres od początku sezonu. Pochettino ma być zdecydowanie bardziej zdystansowany we współpracy niż wcześniej. Niektórzy zawodnicy Tottenhamu obawiają się, że może to oznaczać, iż Argentyńczyk myśli o zmianie klubu.

Jeśli chodzi o władze Tottenhamu, mimo kilku wpadek zanotowanych przez „Koguty” w ostatnim czasie, nie myślą one o rozstaniu z Pochettino. Jego kontrakt wygasa dopiero 30 czerwca 2023 roku. „Daily Mail” podkreśla, że Argentyńczyk w przypadku wcześniejszego zwolnienia mógłby liczyć na 32 miliony funtów. Z drugiej strony - klub chcący zatrudnić Pochettino musiałby zapłacić londyńczykom jeszcze większe pieniądze.

Szkoleniowiec jest odpowiedzialny za wyniki Tottenhamu od 2014 roku. Londyńczycy pod jego wodzą trzykrotnie kończyli zmagania w Premier League na podium. W poprzednim sezonie doszli do finału Ligi Mistrzów.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Ekstraklasa: Kary dla Lechii Gdańsk i Lecha Poznań Ekstraklasa: Kary dla Lechii Gdańsk i Lecha Poznań OFICJALNIE: Jewgienij Baszkirow w Zagłębiu Lubin OFICJALNIE: Jewgienij Baszkirow w Zagłębiu Lubin PSG: Bunt Neymara PSG: Bunt Neymara OFICJALNIE: Kristopher Vida w Piaście Gliwice OFICJALNIE: Kristopher Vida w Piaście Gliwice Kiedyś Barcelona, teraz Częstochowa. OFICJALNIE: Lederman w Rakowie Kiedyś Barcelona, teraz Częstochowa. OFICJALNIE: Lederman w Rakowie OFICJALNIE: Marcin Budziński w Radomiaku OFICJALNIE: Marcin Budziński w Radomiaku OFICJALNIE: Stolarczyk selekcjonerem reprezentacji Polski U-19 OFICJALNIE: Stolarczyk selekcjonerem reprezentacji Polski U-19

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy