Podstawowy zawodnik Kloppa został zaoferowany Barcelonie. Nie chcieli go!

Podstawowy zawodnik Kloppa został zaoferowany Barcelonie. Nie chcieli go!
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: The Times

Barcelona nie skorzystała z możliwości sprowadzenia Nathaniela Clyne'a.

Mistrzowie Hiszpanii w bieżącym oknie transferowym stracili Daniego Alvesa, który zdecydował się na przenosiny do Juventus. Jak informuje "The Times", Katalończycy otrzymali doskonałą okazję, by sprowadzić jego następcę, jednak nie skorzystali z niej. 

Zdaniem dziennika, Barcelonie nieformalnie zaoferowano Nathaniela Clyne'a, który jest podobno niezadowolony ze swojego statusu w Liverpoolu, od kiedy zespół objął Jurgen Klopp. Takie stanowisko Anglika może dziwić, mając na uwadze szczególnie fakt, iż w minionej kampanii rozegrał 52 spotkania we wszystkich rozgrywkach. 

Panuje przekonanie, że decyzja Katalończyków o zrezygnowaniu z 25-latka ma w głównej mierze związek z tym, że kontrakt na znacznie lepszych warunkach podpisał Neymar. Z kolei pozwolenie na odejście Alvesa do Juventusu było podyktowane chęcią zmniejszenia obciążeń finansowych klubu z Camp Nou.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grosicki ucina wszelkie spekulacje. Reprezentant Polski wydał ważny komunikat [OFICJALNIE] Grosicki ucina wszelkie spekulacje. Reprezentant Polski wydał ważny komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Młodzieżowy reprezentant Australii wylądował na piątym poziomie rozgrywkowym w Polsce OFICJALNIE: Młodzieżowy reprezentant Australii wylądował na piątym poziomie rozgrywkowym w Polsce Reprezentacja Polski: 10 piłkarzy U-23 z najlepszymi kwalifikacjami do debiutu w dorosłej kadrze według CIES Reprezentacja Polski: 10 piłkarzy U-23 z najlepszymi kwalifikacjami do debiutu w dorosłej kadrze według CIES Juan Mata odejdzie w końcu z Manchesteru United?! Klub dał mu wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy Juan Mata odejdzie w końcu z Manchesteru United?! Klub dał mu wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy Polscy graficy zaprojektują stroje dla... klubu z Zanzibaru Polscy graficy zaprojektują stroje dla... klubu z Zanzibaru Legia Warszawa: Michniewicz zachwycony po treningu. „To nasz Messi” Legia Warszawa: Michniewicz zachwycony po treningu. „To nasz Messi” Ojciec Alissona  oraz Muriela Beckerów zginął tragicznie w Brazylii Ojciec Alissona oraz Muriela Beckerów zginął tragicznie w Brazylii

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy