Podwyżka dla Sturridge'a?
2014-03-23 13:56:20; Aktualizacja: 11 lat temu
Zdaniem angielskich dziennikarzy Daniel Sturridge wkrótce otrzyma propozycję podwyżki, aby zniwelować różnicę pomiędzy zarobkami Anglika a wypłatą Luisa Suáreza.
Urugwajczyk otrzymuje tygodniową wypłatę w wysokości 200 tysięcy funtów, natomiast Sturridge inkasuje w tym samym czasie 70 tysięcy. Między innymi z tego powodu Brendan Rodgers dąży do zaoferowania wyższej gaży dla zawodnika z Birmingham.
Warto zaznaczyć, że były piłkarz Chelsea zgodził się na obniżkę pensji, gdy przenosił się do Liverpoolu, ale jego obecna dyspozycja jest na najwyższym poziomie i Sturridge stał się pewnym punktem klubu i reprezentacji.
Najprawdopodobniej 24-latek otrzyma ofertę podwojenia obecnych zarobków. Może to równocześnie skłonić go do odrzucania potencjalnych ofert od innych pracodawców i skoncentrowania się na grze dla "The Reds".

![Hansi Flick z decyzją w sprawie występu Polaków. Składy na Albacete - FC Barcelona [OFICJALNIE]](img/photos/113464/170x113/robert-lewandowski.jpg)


![Ekstraklasa: Składy na Piast Gliwice - Lech Poznań [OFICJALNIE]](img/photos/85620/170x113/piastgliwice-lechpoznan.jpg)

![Brutalny faul skrzydłowego FC Porto, nie zagra ze Sportingiem [WIDEO]. Oskar Pietuszewski przed szansą](img/photos/115339/170x113/william-gomes.jpg)


![Hansi Flick z decyzją w sprawie występu Polaków. Składy na Albacete - FC Barcelona [OFICJALNIE]](img/photos/113464/90x60/robert-lewandowski.jpg)


![Ekstraklasa: Składy na Piast Gliwice - Lech Poznań [OFICJALNIE]](img/photos/85620/90x60/piastgliwice-lechpoznan.jpg)

![Brutalny faul skrzydłowego FC Porto, nie zagra ze Sportingiem [WIDEO]. Oskar Pietuszewski przed szansą](img/photos/115339/90x60/william-gomes.jpg)







