Podwyższona oferta za Piątka!

Podwyższona oferta za Piątka!
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Genoa miała otrzymać nową ofertę za Krzysztofa Piątka.

Wyścig po Polaka zaczął się na dobre. Znakomita forma na początku sezonu wystarczyła, by włoskie ekipy wpadły w zachwyt nad napastnikiem i chcą uprzedzić konkurentów. Dyrektor sportowy „Rossoblu” wyznał, że zespoły z Półwyspu Apenińskiego nie tylko obserwują gracza, ale i składają już zapytania w jego sprawie, a o krok dalej idzie Napoli.

Prezydent „Partenopeich” otwarcie wyznał, że rozmawiał z działaczami Genoi na temat potencjalnego transferu i zapowiadał, że planuje w najbliższym czasie się z nimi spotkać. Długo nie trzeba było czekać na konsekwencje tych słów. „La Gazzetta dello Sport” informuje, że niedługo po nich do Genui wysłana została nowa propozycja, która ma przekonać klub do sprzedaży.

Media z Italii wcześniej przekazywały, iż Napoli zaproponowało 25 milionów euro za byłego gracza Cracovii. Teraz oferta jest już znacznie wyższa, ponieważ zdaniem wspomnianego dziennika opiewa ona na wartość 35 milionów. Ponadto wraz z nią ustalono termin spotkania prezydentów klubów - Aurelio De Laurentiisa oraz Enrico Preziosiego.

Na ten moment nie ma jednak mowy o porozumieniu. Genoa kategorycznie sprzeciwia się sprzedaży gracza w połowie rozgrywek. Z obecną formą Piątek może się okazać kluczową postacią również na dalszym etapie sezonu, nie mówiąc już o tym, że z każdym kolejnym golem rosnąć będzie jego wartość. Na Stadio Luigi Ferraris wierzą, iż przyszłego lata będą mogli sprzedać Polaka za znacznie większe pieniądze.

Taka postawa nie powoduje jednak rezygnacji u zainteresowanych. Negocjując już teraz mogą sobie zapewnić pierwszeństwo, co będzie bardzo istotne biorąc pod uwagę to, że Piątka obserwują skauci z całej Europy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Wilfried Zaha kupił klub piłkarski OFICJALNIE: Wilfried Zaha kupił klub piłkarski Matka Cristiano Ronaldo z życzeniem odnośnie kariery syna. „Zanim umrę, chcę go tam zobaczyć” Matka Cristiano Ronaldo z życzeniem odnośnie kariery syna. „Zanim umrę, chcę go tam zobaczyć” Grał w Leicester City, a ujeżdża smoki. Kontuzja przekreśliła piłkarską karierę gwiazdy filmowej Grał w Leicester City, a ujeżdża smoki. Kontuzja przekreśliła piłkarską karierę gwiazdy filmowej 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego” Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy