Pogba może postawić Manchester United pod ścianą

Pogba może postawić Manchester United pod ścianą fot. Marco Iacobucci Epp / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: The Athletic

Paul Pogba rozważa odejście z Manchesteru United w 2022 roku - podaje The Athletic.

Temat odejścia mistrza świata z Old Trafford powraca jak bumerang. Wiele miesięcy temu wydawało się, że Pogba jest już bardzo blisko transferu do Realu Madryt. Zakończyło się jednak tylko na wielkich medialnych zapowiedziach. Później coraz bardziej prawdopodobnym scenariuszem stało się podpisanie przez francuskiego pomocnika nowej umowy z MU.

Ostatnio Pogba dość krytycznie wypowiedział się na temat swojej sytuacji w United. Jak przyznał: - Nigdy wcześniej nie przeżywałem tak trudnego okresu w swojej karierze. Przyjazd na zgrupowanie reprezentacji Francji jest dla mnie powiewem świeżości. Bardzo cieszymy się, że tutaj przyjeżdżamy i wszyscy cieszymy się z tego, że znów się widzimy. To nie to samo uczucie, co w klubie...

Zdaniem The Athletic 27-latek może odejść z MU w 2022 roku na zasadzie wolnego transferu. Piłkarz dograłby w ten sposób końcówkę kontraktu na Old Trafford, a następnie odszedł na własnych warunkach. Pogbie zależy na tym, by w stu procentach samodzielnie zadecydować o swojej przyszłości.

Można oczywiście przypuszczać, że jeśli pomocnik faktycznie nie będzie chciał podpisać nowego kontraktu z United, klub postanowi wcześniej go sprzedać, by uniknąć wolnego transferu. Łącznie z najbliższą zimą będzie miał wtedy na to trzy okna.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Balotelli NARESZCIE o krok od nowego klubu. Wszystko będzie jasne w połowie stycznia Balotelli NARESZCIE o krok od nowego klubu. Wszystko będzie jasne w połowie stycznia Liga Europy: Benfica bez SIEDMIU zawodników na mecz z Lechem Poznań Liga Europy: Benfica bez SIEDMIU zawodników na mecz z Lechem Poznań Wisła Kraków: Duet trenerski tymczasowo przejmuje pierwszy zespół [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Duet trenerski tymczasowo przejmuje pierwszy zespół [OFICJALNIE] Najlepsze kluby w czołowych ligach Europy pod względem średniej liczby punktów Najlepsze kluby w czołowych ligach Europy pod względem średniej liczby punktów Kobieta po raz pierwszy w historii posędziuje w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Kobieta po raz pierwszy w historii posędziuje w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Cavani reaguje na śledztwo angielskiej federacji w sprawie rzekomego rasizmu. Są oświadczenia! [OFICJALNIE] Cavani reaguje na śledztwo angielskiej federacji w sprawie rzekomego rasizmu. Są oświadczenia! [OFICJALNIE] Mała córka Griezmanna świętuje bramkę razem z ojcem. Wzruszające wideo [WIDEO] Mała córka Griezmanna świętuje bramkę razem z ojcem. Wzruszające wideo [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy