Pogba stawia opór w rozmowach z Manchesterem United. Juventus na posterunku

Pogba stawia opór w rozmowach z Manchesterem United. Juventus na posterunku fot. Manchester United FC
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Tuttosport

Paul Pogba stawia zaporowe warunki w rozmowach kontraktowych z Manchesterem United.

Tego lata Francuz dawał wyraźne sygnały, że zdecydowanie wolałby zmienić otoczenie, niż kontynuować swoją niezbyt udaną przygodę w Manchesterze United. Mimo problemów sportowych drużyny kierownictwo klubu chciałoby jednak przekonać zawodnika do pozostania, zważywszy iż ma on gigantyczny potencjał marketingowy, który trudno byłoby zastąpić. Pogba jest jednak nieustępliwy i nieustannie daje do zrozumienia, że chce odejść.

„Czerwone Diabły” starają się przełamać opór gracza i liczą, że nowy kontrakt nakłoni go do zmiany postanowienia. Na to się jednak nie zanosi - „Tuttosport” informuje, że pomocnik miał zażądać tygodniówki przekraczającej 600 tysięcy euro, a wraz z bonusami jego zarobki miałyby wzrosnąć do 34 milionów. To więcej niż kwota, którą w Juventusie zgarnia Cristiano Ronaldo.

Pogba zdaje sobie jednak sprawę, że Manchester United nie spełni jego warunków. Ma to być wyłącznie sygnał, że rozmowy z pewnością nie będą łatwe, ponieważ gracz nadal chce spróbować swoich sił w Realu Madryt, bądź też wrócić do Juventusu.

Według dziennika, „Stara Dama” nieustannie trzyma rękę na pulsie i obserwuje rozwój sytuacji. Tej zimy transfer będzie co prawda niemożliwy, ale przyszłego lata wyścig po „Il Polpo” ma ruszyć na dobre.

Tutaj kluczowa będzie jednak postawa Manchesteru United. Jeśli ten ponownie będzie stawiał wygórowane warunki, kluby zwrócą swoją uwagę na Christiana Eriksena, który przyszłego lata będzie dostępny na zasadzie wolnego transferu. Ekipa z Old Trafford będzie musiała zatem zdecydować czy chce zarobić na swojej gwieździe, czy też zatrzymać ją na siłę, nawet kosztem gorszej atmosfery w szatni.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk FC Barcelona wynajęła firmę do atakowania własnych piłkarzy, opozycji zarządu i działaczy niepodległościowych FC Barcelona wynajęła firmę do atakowania własnych piłkarzy, opozycji zarządu i działaczy niepodległościowych Letnia rewolucja w Ajaksie. Z klubu może odejść aż dziewięciu zawodników! Letnia rewolucja w Ajaksie. Z klubu może odejść aż dziewięciu zawodników! Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Szymon Marciniak poprowadzi hit Ligi Mistrzów Szymon Marciniak poprowadzi hit Ligi Mistrzów Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy