„Pogba to wielki problem. Gra jak mały chłopiec!”

„Pogba to wielki problem. Gra jak mały chłopiec!”
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: ITV

Roy Keane krytykuje Paula Pogbę, uważając, że ten nie gra zespołowo.

Na zawodników Manchesteru United spadła fala krytyki po tym jak nie udało im się awansować do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Lepsza w dwumeczu okazała się Sevilla, a dyskusje wzbudził szczególnie występ „Czerwonych Diabłów” w rewanżu. Andaluzyjczycy wygrali 2:1, a piłkarze z Old Trafford nie pokazali wystarczającej woli walki. Szczególnie dostało się między innymi Pogbie.

Francuz pojawił się na boisku w drugiej połowie, ale niedługo po jego wejściu Sevilla zdobył dwie bramki, które wystarczyły, by zapewnić awans. Roy Keane nie ukrywa, że były zawodnik Juventusu bardzo go zawiódł.

- Pogba to wielki problem - powiedział na antenie „ITV” 46-latek, który barw United bronił w latach 1993-2005.

- Można się spodziewać, że wielcy gracze wejdą na boisko i zmienią obraz gry. On wszedł z ławki w meczu z Sevillą i nie zrobił absolutnie nic. Przy pierwszym golu wszyscy widzieli, że zareagował jak dopiero uczący się chłopiec. On w ogóle nie wyczuł zagrożenia. Piłkarz jest członkiem zespołu dlatego, że gdy jego kolega popełni błąd, on musi mieć to pod kontrolą i starać się go naprawić.

- Tutaj nikt sobie nie pomaga, nie grają tak jak wielkie zespoły United, gdzie o dobre rezultaty walczyło się nawet poza dniami meczowymi. Grają jako indywidualności i nic nie wskazuje na to, by miało się to zmienić.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę Gianluigi Buffon z ambitnym planem na koniec kariery. Chce wrócić do reprezentacji Włoch! Gianluigi Buffon z ambitnym planem na koniec kariery. Chce wrócić do reprezentacji Włoch! Christian Eriksen z klarownym komunikatem po zatrzymaniu akcji serca. „Nie poddam się” Christian Eriksen z klarownym komunikatem po zatrzymaniu akcji serca. „Nie poddam się” Transfery - Relacja na żywo [14/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [14/06/2021]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy