Pogoń Szczecin: Santeri Hostikka żegna się z klubem [OFICJALNIE]

Pogoń Szczecin: Santeri Hostikka żegna się z klubem [OFICJALNIE]
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Pogoń Szczecin

Santeri Hostikka nie jest już zawodnikiem Pogoni Szczecin.

Kiedy w styczniu 2019 roku Santeri Hostikka przenosił się do Pogoni Szczecin z FC Lahti, wiązano z nim spore nadzieje. On jednak w Polsce nie błyszczał.

Przed startem nowego sezonu Fin nie znalazł się nawet w kadrze pierwszej drużyny i trenował z rezerwami. Teraz natomiast podjęto decyzję o zakończeniu współpracy.

Strony doszły do konsensusu, który zakłada rozwiązanie umowy za porozumieniem stron. Na razie nie wiadomo, gdzie będzie grał w kolejnym sezonie.

Skrzydłowy rozegrał w pierwszej drużynie Pogoni Szczecin łącznie 49 meczów, a jego dorobek to gol i trzy asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kamil Grabara o Rafale Gikiewiczu: On myśli, że jest fajny. Jest pięć razy bardziej wkurw****** ode mnie Kamil Grabara o Rafale Gikiewiczu: On myśli, że jest fajny. Jest pięć razy bardziej wkurw****** ode mnie Jerzy Brzęczek skomentował słynne osiem sekund Roberta Lewandowskiego Jerzy Brzęczek skomentował słynne osiem sekund Roberta Lewandowskiego Reprezentacja Polski U-21 na październikowe mecze kwalifikacji Mistrzostw Europy [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski U-21 na październikowe mecze kwalifikacji Mistrzostw Europy [OFICJALNIE] Timo Werner miał już podpisany kontrakt z Bayernem Monachium Timo Werner miał już podpisany kontrakt z Bayernem Monachium Biblioteka Transfery.info (19): Polski Brazylijczyk z przepisem na dobre życie i... idealny ryż. Recenzja autobiografii Ediego Andradiny Biblioteka Transfery.info (19): Polski Brazylijczyk z przepisem na dobre życie i... idealny ryż. Recenzja autobiografii Ediego Andradiny Sergi Roberto i Gerard Piqué odpowiadają Ronaldowi Koemanowi. Dwugłos wewnątrz FC Barcelony Sergi Roberto i Gerard Piqué odpowiadają Ronaldowi Koemanowi. Dwugłos wewnątrz FC Barcelony OFICJALNIE: Kamil Piątkowski kontuzjowany. W tym roku już nie zagra OFICJALNIE: Kamil Piątkowski kontuzjowany. W tym roku już nie zagra

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy