Polacy poprowadzą mecze w europejskich pucharach

Polacy poprowadzą mecze w europejskich pucharach
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: PZPN

Szymon Marciniak, Paweł Gil, Paweł Raczkowski i Marcin Borski w najbliższym czasie poprowadzą spotkania w Lidze Mistrzów i Lidze Europy.

Pierwszy z wymienionych sędziów będzie rozjemcą jednego ze spotkań czwartej kolejki Ligi Mistrzów.

Z kolei pozostali panowie poprowadzą mecze w Lidze Europy. Gil i Raczkowski będą głównymi arbitrami w starciach trzeciej kolejki tych rozgrywek, a Borski w czwartej.

Wkrótce poznamy, które spotkania przypadną Polakom do sędziowania.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Inter Mediolan: Arturo Vidal wylądował. Trwają testy medyczne Inter Mediolan: Arturo Vidal wylądował. Trwają testy medyczne Świetny debiut Thiago w Liverpoolu. Hiszpan już zapisał się w historii Świetny debiut Thiago w Liverpoolu. Hiszpan już zapisał się w historii FIFA 21: Najlepsza jedenastka z Bundesligi FIFA 21: Najlepsza jedenastka z Bundesligi Jach na wylocie z Crystal Palace. Może wylądować w Norwegii Jach na wylocie z Crystal Palace. Może wylądować w Norwegii Tottenham sprzeda Dele Allego i pozyska Lingarda?! Tottenham sprzeda Dele Allego i pozyska Lingarda?! PSV ma nową gwiazdę. OFICJALNIE: Eran Zahavi w Holandii PSV ma nową gwiazdę. OFICJALNIE: Eran Zahavi w Holandii Bale z klarownym celem po przejściu do Tottenhamu Bale z klarownym celem po przejściu do Tottenhamu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy