Polacy poprowadzą mecze w Lidze Europy

Polacy poprowadzą mecze w Lidze Europy
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: PZPN

UEFA wyznaczyła spotkania, które Paweł Gil i Paweł Raczkowski będą sędziować w nadchodzącej kolejce Ligi Europy.

Dla obu panów będą to trzecie mecze, które poprowadzą w tych rozgrywkach.

Pierwszy z nich będzie głównym rozjemcą spotkania Beşiktaşu z albańskim Skënderbeu Korçë. Na liniach pomagać mu będą Piotr Sadczuk i Marcin Borkowski. Na sędziego technicznego wyznaczono Konrada Sapelę, a na dodatkowych asystentów Bartosza Frankowskiego i Krzysztofa Jakubika.

Z kolei Raczkowski poprowadzi starcie Villarrealu z Rapidem Wiedeń. Jego asystentami w tym meczu będą Paweł Sokolnicki oraz Michał Obukowicz, dodatkowymi arbitrami Tomasz Musiał i Tomasz Kwiatkowski, a sędzią technicznym Tomasz Listkiewicz.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Inter Mediolan: Arturo Vidal wylądował. Trwają testy medyczne Inter Mediolan: Arturo Vidal wylądował. Trwają testy medyczne Świetny debiut Thiago w Liverpoolu. Hiszpan już zapisał się w historii Świetny debiut Thiago w Liverpoolu. Hiszpan już zapisał się w historii FIFA 21: Najlepsza jedenastka z Bundesligi FIFA 21: Najlepsza jedenastka z Bundesligi Jach na wylocie z Crystal Palace. Może wylądować w Norwegii Jach na wylocie z Crystal Palace. Może wylądować w Norwegii Tottenham sprzeda Dele Allego i pozyska Lingarda?! Tottenham sprzeda Dele Allego i pozyska Lingarda?! PSV ma nową gwiazdę. OFICJALNIE: Eran Zahavi w Holandii PSV ma nową gwiazdę. OFICJALNIE: Eran Zahavi w Holandii Bale z klarownym celem po przejściu do Tottenhamu Bale z klarownym celem po przejściu do Tottenhamu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy