Polacy poprowadzą prestiżowe mecze w Lidze Europy

Polacy poprowadzą prestiżowe mecze w Lidze Europy
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: PZPN

UEFA wyznaczyła spotkania, które Paweł Gil i Paweł Raczkowski będą sędziować w nadchodzącej kolejce Ligi Europy.

Pierwszy z nich poprowadzi mecz Lazio z Rosenborgiem, a na liniach będą mu pomagać Piotr Sadczuk i Marcin Borkowski. Sędzią technicznym będzie Konrad Sapela, a dodatkowymi asystentami Bartosz Frankowski oraz Krzysztof Jakubik.

Z kolei Raczkowski będzie sędziował spotkanie Partizana z Athletic Bilbao. Jego asystentami będą Tomasz Listkiewicz i Michał Obukowicz. Arbitrami bramkowymi zaś Marcin Borski oraz Tomasz Kwiatkowski, a technicznym Paweł Sokolnicki.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Inter Mediolan: Arturo Vidal wylądował. Trwają testy medyczne Inter Mediolan: Arturo Vidal wylądował. Trwają testy medyczne Świetny debiut Thiago w Liverpoolu. Hiszpan już zapisał się w historii Świetny debiut Thiago w Liverpoolu. Hiszpan już zapisał się w historii FIFA 21: Najlepsza jedenastka z Bundesligi FIFA 21: Najlepsza jedenastka z Bundesligi Jach na wylocie z Crystal Palace. Może wylądować w Norwegii Jach na wylocie z Crystal Palace. Może wylądować w Norwegii Tottenham sprzeda Dele Allego i pozyska Lingarda?! Tottenham sprzeda Dele Allego i pozyska Lingarda?! PSV ma nową gwiazdę. OFICJALNIE: Eran Zahavi w Holandii PSV ma nową gwiazdę. OFICJALNIE: Eran Zahavi w Holandii Bale z klarownym celem po przejściu do Tottenhamu Bale z klarownym celem po przejściu do Tottenhamu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy