Polacy poprowadzą ważne mecze w LE

Polacy poprowadzą ważne mecze w LE
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: UEFA

Paweł Raczkowski i Paweł Gil będą jednymi z sędziów głównych spotkań w czwartej kolejce Ligi Europy.

Pierwszy z wymienionych arbitrów poprowadzi mecz grupy G pomiędzy Ajaksem a Celtą Vigo. Raczkowskiemu na liniach pomagać będą Michał Obukowicz i Tomasz Listkiewicz, a za bramkami staną Tomasz Musiał oraz Tomasz Kwiatkowski. Natomiast sędzią technicznym będzie Radosław Siejka.

Z kolei Paweł Gil będzie głównym rozjemcą starcia w grupie K pomiędzy Southampton a Interem Mediolan. Sędziami liniowymi będą Konrad Sapela i Marcin Borkowski. Na dodatkowych arbitrów zostali wyznaczeni Bartosz Frankowski oraz Krzysztof Jakubik, a sędzią technicznym będzie Krzysztof Myrmus.

Oba spotkania rozpoczną się w czwartek o godzinie 21:05.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Inter Mediolan: Arturo Vidal wylądował. Trwają testy medyczne Inter Mediolan: Arturo Vidal wylądował. Trwają testy medyczne Świetny debiut Thiago w Liverpoolu. Hiszpan już zapisał się w historii Świetny debiut Thiago w Liverpoolu. Hiszpan już zapisał się w historii FIFA 21: Najlepsza jedenastka z Bundesligi FIFA 21: Najlepsza jedenastka z Bundesligi Jach na wylocie z Crystal Palace. Może wylądować w Norwegii Jach na wylocie z Crystal Palace. Może wylądować w Norwegii Tottenham sprzeda Dele Allego i pozyska Lingarda?! Tottenham sprzeda Dele Allego i pozyska Lingarda?! PSV ma nową gwiazdę. OFICJALNIE: Eran Zahavi w Holandii PSV ma nową gwiazdę. OFICJALNIE: Eran Zahavi w Holandii Bale z klarownym celem po przejściu do Tottenhamu Bale z klarownym celem po przejściu do Tottenhamu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy