Polak poprowadzi finał ME U-17

Polak poprowadzi finał ME U-17
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: PZPN

Paweł Raczkowski został wyznaczony przez Komisję Sędziowską UEFA na głównego arbitra meczu finałowego Mistrzostw Europy U-17 pomiędzy Francją a Niemcami.

Polski sędzia na turnieju, który od 6 maja odbywa się w Bułgarii, prowadził już trzy starcia: Bułgaria – Chorwacja, Grecja – Szkocja i Anglia – Irlandia oraz był arbitrem technicznym w spotkaniach Anglia – Rosja i Chorwacja – Włochy.

Dobra postawa Raczkowskiego w tych meczach zaowocowała jego nominacją na głównego rozjemcę starcia finałowego, a to zostanie rozegrane już 22 maja o godzinie 19 w Burgas.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Inter Mediolan: Arturo Vidal wylądował. Trwają testy medyczne Inter Mediolan: Arturo Vidal wylądował. Trwają testy medyczne Świetny debiut Thiago w Liverpoolu. Hiszpan już zapisał się w historii Świetny debiut Thiago w Liverpoolu. Hiszpan już zapisał się w historii FIFA 21: Najlepsza jedenastka z Bundesligi FIFA 21: Najlepsza jedenastka z Bundesligi Jach na wylocie z Crystal Palace. Może wylądować w Norwegii Jach na wylocie z Crystal Palace. Może wylądować w Norwegii Tottenham sprzeda Dele Allego i pozyska Lingarda?! Tottenham sprzeda Dele Allego i pozyska Lingarda?! PSV ma nową gwiazdę. OFICJALNIE: Eran Zahavi w Holandii PSV ma nową gwiazdę. OFICJALNIE: Eran Zahavi w Holandii Bale z klarownym celem po przejściu do Tottenhamu Bale z klarownym celem po przejściu do Tottenhamu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy