Polak sędzią meczu Anglia-San Marino

Polak sędzią meczu Anglia-San Marino
Karol Czyżowicz
Karol Czyżowicz
Źródło: UEFA

Marcin Borski poprowadzi spotkanie eliminacji do Euro 2016 pomiędzy Anglią a San Marino.

Obie reprezentacje zmierzą się w Londynie 9 października. Asystentami Borskiego będą jego rodacy – Rafał Rostkowski i Marcin Boniek. Sędzią technicznym będzie Krzysztof Myrmus, natomiast koło bramek staną Bartosz Frankowski oraz Tomasz Wajda.

Marcin Borski w tym sezonie prowadził już siedem spotkań T-Mobile Ekstraklasy. Dodatkowo sędziował mecz drugiej kolejki Ligi Europy pomiędzy Dynamem Moskwa a PSV Eindhoven.

Dla obu reprezentacji będzie to drugie starcie w tych eliminacjach. „Synowie Albionu” w pierwszym meczu w Bazylei pokonali 2:0 Szwajcarię, natomiast San Marino w takim samym stosunku uległo Litwie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Torcida z komunikatem. „Kto kibica nie szanuje, temu w d… cztery ch…” Górnik Zabrze: Torcida z komunikatem. „Kto kibica nie szanuje, temu w d… cztery ch…”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy