Policja odpowiada na spekulacje dotyczące Sali. Przeszukano wyspę Burhou

Policja odpowiada na spekulacje dotyczące Sali. Przeszukano wyspę Burhou
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Guernsey Police

Policja z Guernsey wydała kolejny komunikat dotyczący poszukiwań samolotu, którym podróżował Emiliano Sala.

Maszyna zaginęła w poniedziałkowy wieczór nad Kanałem Angielskim niedaleko Alderney. Nowy nabytek Cardiff City leciał nią właśnie do Walii. Chwilę wcześniej 28-letni argentyński napastnik pożegnał się z kolegami z drużyny Nantes.

W środę policja z Guernsey poinformowała, że pod uwagę brane są cztery główne hipotezy. Zgodnie z jedną z nich samolot mógł wylądować w nieznanym miejscu, a jego pasażerowie nie są w stanie nawiązać z nikim kontaktu. W sieci pojawiło się też zdjęcie flar tuż obok niewielkiej wyspy Burhou.


Nie wiadomo, czy jest ono prawdziwe, ale wyspa została przeszukana, czego domagało się wielu internautów.

„Wyspa Burhou została przeszukana pieszo. Nie odnaleziono żadnych śladów samolotu ani kogokolwiek znajdującego się na jego pokładzie” - czytamy w najnowszym oświadczeniu policji.

Cały czas prowadzone są poszukiwania na innych obszarach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ten Hag przeniesie się do Bundesligi?! Ten Hag przeniesie się do Bundesligi?! Nici z przeprowadzki Świderskiego? Bologna zwietrzyła szansę na hitowy transfer Nici z przeprowadzki Świderskiego? Bologna zwietrzyła szansę na hitowy transfer AC Milan zdeterminowany. Tomori już został uprawniony do gry [OFICJALNIE] AC Milan zdeterminowany. Tomori już został uprawniony do gry [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Milik nareszcie odszedł z Napoli. Czas na Marsylię OFICJALNIE: Milik nareszcie odszedł z Napoli. Czas na Marsylię Reprezentacja Polski: Pierwszy wywiad Paulo Sousy w roli selekcjonera. „W drużynie są zawodnicy mający cechy zwycięzców” Reprezentacja Polski: Pierwszy wywiad Paulo Sousy w roli selekcjonera. „W drużynie są zawodnicy mający cechy zwycięzców” OFICJALNIE: Iwajło Petew, były trener Jagiellonii Białystok, poprowadzi kadrę Bośni i Hercegowiny OFICJALNIE: Iwajło Petew, były trener Jagiellonii Białystok, poprowadzi kadrę Bośni i Hercegowiny Ødegaard jednak w Premier League?! Arsenal kusi Norwega Ødegaard jednak w Premier League?! Arsenal kusi Norwega

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy