Polscy sędziowie poprowadzą mecze eliminacyjne Mistrzostw Świata

Polscy sędziowie poprowadzą mecze eliminacyjne Mistrzostw Świata
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: UEFA

Paweł Raczkowski i Paweł Gil zostali wyznaczeni do poprowadzenia najbliższych meczów eliminacyjnych Mistrzostw Świata.

Pierwszy z nich będzie rozjemcą starcia Gibraltar - Belgia, które odbędzie się 10 października o 20:45 w portugalskim Faro. Arbitrowi z Warszawy na liniach pomagać będą Michał Obukowicz i Tomasz Listkiewicz. Na sędziego technicznego wyznaczono Tomasza Musiała.

O tej samej porze w Rydze spotkanie pomiędzy Łotwą a Węgrami poprowadzi Paweł Gil, któremu będą asystować Konrad Sapela, Marcin Borkowski oraz Daniel Stefański.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Inter Mediolan: Arturo Vidal wylądował. Trwają testy medyczne Inter Mediolan: Arturo Vidal wylądował. Trwają testy medyczne Świetny debiut Thiago w Liverpoolu. Hiszpan już zapisał się w historii Świetny debiut Thiago w Liverpoolu. Hiszpan już zapisał się w historii FIFA 21: Najlepsza jedenastka z Bundesligi FIFA 21: Najlepsza jedenastka z Bundesligi Jach na wylocie z Crystal Palace. Może wylądować w Norwegii Jach na wylocie z Crystal Palace. Może wylądować w Norwegii Tottenham sprzeda Dele Allego i pozyska Lingarda?! Tottenham sprzeda Dele Allego i pozyska Lingarda?! PSV ma nową gwiazdę. OFICJALNIE: Eran Zahavi w Holandii PSV ma nową gwiazdę. OFICJALNIE: Eran Zahavi w Holandii Bale z klarownym celem po przejściu do Tottenhamu Bale z klarownym celem po przejściu do Tottenhamu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy