Polska zagra z Macedonią

Polska zagra z Macedonią
Redakcja
Redakcja
Źródło: PZPN | Transfery.info

14 grudnia b.r. w Antalyi reprezentacja Polski rozegra mecz z reprezentacją Macedonii.

Spotkanie będzie miało charakter towarzyski. W dodatku nie odbędzie się w terminie FIFA, więc kadra Polaków będzie złożona z graczy Ekstraklasy. Zgrupowanie odbędzie się w dniach 11-15 grudnia w Turcji.

Macedonia zajmuje 83 miejsce w rankingu FIFA. Będzie to ostatni sprawdzian w tym roku dla reprezentacji Polski. Staje się już niemal tradycją, że na zakończenie każdego roku nasz zespół gra sparing w Turcji lub na Cyprze.

Z Macedonią mierzyliśmy się dotąd dwa razy. W 2003 roku wygraliśmy po golach Rasiaka, Niedzielana i Lasockiego 0:3 w Chorwacji, a pięć lat później w Niemczech zremisowaliśmy po golu Matusiaka 1:1.

Więcej na temat: Polska Macedonia

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Edi Andradina wskazał najważniejszych dla siebie i najlepszych trenerów. „Vanderlei Luxemburgo mówił, że jestem gruby” Edi Andradina wskazał najważniejszych dla siebie i najlepszych trenerów. „Vanderlei Luxemburgo mówił, że jestem gruby” Serie A: Składy na Juventus - Sampdoria. Zmiana w bramce [OFICJALNIE] Serie A: Składy na Juventus - Sampdoria. Zmiana w bramce [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] Stefano Pioli: Zakażmy wracania z piłką na własną połowę Stefano Pioli: Zakażmy wracania z piłką na własną połowę Mattia Destro strzelił gola z butelką w ręku [WIDEO] Mattia Destro strzelił gola z butelką w ręku [WIDEO] OFICJALNIE: 23-letni Jonathan Diba-Musangu skazany na 24 lata więzienia OFICJALNIE: 23-letni Jonathan Diba-Musangu skazany na 24 lata więzienia OFICJALNIE: Ostre oświadczenie w sprawie meczu CONCACAF League. Wiceprezydent Surinamu ukarany OFICJALNIE: Ostre oświadczenie w sprawie meczu CONCACAF League. Wiceprezydent Surinamu ukarany

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy