Polsko-japońskiej wymiany sędziów ciąg dalszy

Polsko-japońskiej wymiany sędziów ciąg dalszy
Jędrzej Karaszewski
Jędrzej Karaszewski
Źródło: PZPN

Japońscy arbitrzy niebawem ponownie zagoszczą na boiskach Ekstraklasy. Do Kraju Kwitnącej Wiśni zostaną wysłani za to polscy sędziowie.

Trójka japońskich sędziów prowadziła dwa mecze Ekstraklasy jesienią. Nad towarzyskim meczem między Polską a Danią również czuwali przybysze z Azji, za to zespół Szymona Marciniaka zajmował się spotkaniami w Japonii. Dzisiaj PZPN potwierdził, iż sędziowska wymiana będzie kontynuowana.

Jak ustalono, goście z obu krajów zajmą się czterema meczami. Okres wymiany będzie obejmował termin od maja do czerwca. Japońskim arbitrom zostały przydzielone dwa mecze Ekstraklasy, jeden pierwszoligowy oraz towarzyski mecz, w którym Polska podejmie Litwę. Polscy odpowiednicy będą sędziować w dwóch meczach J-League, jednym pucharowym, a ponadto w spotkaniu Japonii z Cyprem.

Więcej na temat: Japonia Polska Sędziowie PZPN

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy