Pomocnik Barcelony poza kadrą meczową. Transfer coraz bliżej?
2017-08-26 13:37:52; Aktualizacja: 8 lat temu
Będący na celowniku Juventusu André Gomes nie znalazł się w kadrze meczowej Barcelony na dzisiejsze spotkanie z Alaves, oficjalnie z powodu zapalenia żołądka.
Jest to spowodowane kontuzją, której nabawił się Claudio Marchisio. Włoch nie będzie zdolny do gry przez miesiąc z powodu urazu kolana.
Początkowo Barcelona uwzględniła Gomesa we wspomnianej kadrze, jednak dzisiejszego poranka został on zastąpiony przez Lucasa Digne. Klub z Katalonii tłumaczy tę decyzję zapaleniem żołądka, jednak dziennikarze przewidują, że jest to zwyczajna zasłona dymna i transfer do Włoch jest już na ostatniej prostej.






![Nie przebił się w Zagłębiu Lubin, teraz imponuje skutecznością we Włoszech [WIDEO]](img/photos/112005/170x113/daniel-mikolajewski-parma.jpg)

![Duża wpadka Radosława Majeckiego [WIDEO]](img/photos/112455/170x113/xyz.jpg)





![Nie przebił się w Zagłębiu Lubin, teraz imponuje skutecznością we Włoszech [WIDEO]](img/photos/112005/90x60/daniel-mikolajewski-parma.jpg)

![Duża wpadka Radosława Majeckiego [WIDEO]](img/photos/112455/90x60/xyz.jpg)

![Ekstraklasa: Składy na GKS Katowice – Piast Gliwice [OFICJALNIE]](img/photos/104977/170x113/gks-katowice-piast-gliwice.jpg)




