Ponad 200 kandydatów na stanowisko menedżera. „Niektórych nawet nie znam!”

Ponad 200 kandydatów na stanowisko menedżera. „Niektórych nawet nie znam!”
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: ITV

MK Dons stanie przed trudnym wyborem nowego menedżera spośród ponad 200 kandydatów.

Zawodnicy "The Dons" w zeszłym sezonie spadli z Championship i nie mogą poradzić sobie w nowych realiach - po 15 spotkaniach mają na koncie tylko cztery zwycięstwa, a od strefy spadkowej dzieli ich zaledwie jeden punkt. Z klubem po sześciu latach pracy pożegnał się 36-letni Karl Robinson, który rozwiązał kontrakt za porozumieniem stron, jednak MK Dons nie mogą narzekać na brak możliwości wyboru jego następcy.

- Zgłosiło się ponad 200 kandydatów. Niektórych z nich nawet nie znam, część z nich kojarzę. To bardzo ekscytujące, że wszyscy się zgłosili. Myślę, że mamy świetną okazję, by podjąć ciekawą decyzję, ciąży na nas jednak odpowiedzialność z tego płynąca, musimy zrobić odpowiednią rzecz dla klubu - powiedział prezes Pete Winkleman w rozmowie z "ITV".

Najbardziej prawdopodobne na ten moment jest zatrudnienie byłego menedżera Bristol City, Steve'a Cotterilla. Aktualnie obowiązki menedżera MK Dons tymczasowo sprawuje Richie Barker.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Lech sięgnie po nowego obrońcę? Jego agent przybył do Poznania Lech sięgnie po nowego obrońcę? Jego agent przybył do Poznania Krzysztof Piątek razy dwa - Hertha wygrywa derby Berlina [WIDEO] Krzysztof Piątek razy dwa - Hertha wygrywa derby Berlina [WIDEO] Allegri w Premier League?! Włoch przerwał ciszę i zapowiedział swój powrót Allegri w Premier League?! Włoch przerwał ciszę i zapowiedział swój powrót Cibicki celowo dostał żółtą kartkę? PZPN zbada sprawę ustawki bukmacherskiej [OFICJALNIE] Cibicki celowo dostał żółtą kartkę? PZPN zbada sprawę ustawki bukmacherskiej [OFICJALNIE] Dawid Kownacki bohaterem Fortuny Düsseldorf Dawid Kownacki bohaterem Fortuny Düsseldorf Real Madryt: Kadra na hitowy mecz z Sevillą. Zidane oszczędza na Ligę Mistrzów [OFICJALNIE] Real Madryt: Kadra na hitowy mecz z Sevillą. Zidane oszczędza na Ligę Mistrzów [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Siem de Jong wrócił na Stary Kontynent OFICJALNIE: Siem de Jong wrócił na Stary Kontynent

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy