Ponowne negocjacje na linii Atlético-Torino

Ponowne negocjacje na linii Atlético-Torino fot. Transfery.info
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: calciomercato.com

Włodarze Atlético Madryt nie rezygnują z podejmowania prób ściągnięcia do Hiszpanii Alessio Cerciego, asa Torino FC.

Wpływu na decyzję działaczy „Los Colchoneros” nie miał nawet fakt niedawnego pozyskania Antoine'a Griezmanna z Realu Sociedad.

Według nieoficjalnych doniesień, rozmowy pomiędzy dwoma klubami trwają już od dłuższego czasu i nigdy nie były anulowane. Włoscy dziennikarze są zgodni — Atlético jest zdeterminowane, aby pozyskać Cerciego jeszcze w tym okienku transferowym.

Alessio Cerci to 27-letni skrzydłowy, występujący na co dzień w zespole Torino FC. Profesjonalną karierę rozpoczynał w AS Roma, jednak nie podbił serc szkoleniowców rzymskiej drużyny i regularnie był wypożyczany do innych zespołów. W 2012 roku trafił do Turynu, gdzie szybko stał się kluczową postacią klubu. Od 2013 roku jest reprezentantem Włoch.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Erik Expósito z wymarzonym transferem?! Doszło do pierwszych rozmów Erik Expósito z wymarzonym transferem?! Doszło do pierwszych rozmów Vinícius Júnior wyśmiał po meczu gracza FC Barcelony. „On myślał, że jest Bellinghamem” Vinícius Júnior wyśmiał po meczu gracza FC Barcelony. „On myślał, że jest Bellinghamem” Transfery - Relacja na żywo [22/04/2024] Transfery - Relacja na żywo [22/04/2024] Mariusz Rumak wzburzony na konferencji prasowej. „To jest nasza ambicja. Eksperci robią to co tydzień...” [WIDEO] Mariusz Rumak wzburzony na konferencji prasowej. „To jest nasza ambicja. Eksperci robią to co tydzień...” [WIDEO] Xavi: To było haniebne Xavi: To było haniebne „Xavi quedate”. Kibice Realu Madryt zadrwili ze szkoleniowca FC Barcelony [WIDEO] „Xavi quedate”. Kibice Realu Madryt zadrwili ze szkoleniowca FC Barcelony [WIDEO] Jude Bellingham bohaterem Realu Madryt! „Królewscy” zatriumfowali w El Clásico! [WIDEO] Jude Bellingham bohaterem Realu Madryt! „Królewscy” zatriumfowali w El Clásico! [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy