Porozumienie Arbeloi?!

Porozumienie Arbeloi?!
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: Sport Mediaset

Alvaro Arbeloa prawdopodobnie zagra w Milanie.

Hiszpański obrońca pozostaje aktualnie bez pracodawcy po tym. jak wygasł jego kontrakt z Realem Madryt. 

Jak podaje "Sport Mediaset", Arbeloa zdecydował się na drugi wyjazd z ojczyzny w swojej karierze i zasili barwy "Rossonerich". Najpierw defensor podpisze roczny kontrakt, w którym zostanie zawarta klauzula przedłużenia o kolejny rok. 

Oprócz występów w Hiszpanii 33-latek zaliczył jeszcze przygodę w Liverpoolu, dla którego występował w latach 2007-2009. Stamtąd przeniósł się następnie do "Królewskich".

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] OFICIALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! OFICIALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Hamšík zmienia klub. Zaskakujący kierunek - jednak nie wraca do słowackiej ligi Hamšík zmienia klub. Zaskakujący kierunek - jednak nie wraca do słowackiej ligi Legia Warszawa. Michniewicz: Szabanow? Nie potrzebujemy takiego teatru Legia Warszawa. Michniewicz: Szabanow? Nie potrzebujemy takiego teatru

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy