Porozumienie Salaha?!

Porozumienie Salaha?!
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: La Gazzetta dello Sport

Mohamed Salah miał ustalić warunki indywidualnego kontraktu z Liverpoolem.

„The Reds” przyspieszyli swoje starania o skrzydłowego Romy i starają się przekonać Włochów do sprzedaży gwiazdy. Wicemistrzowie Włoch nie są jednak zbyt chętni na obniżanie żądanej przez siebie kwoty i odrzucili ostatnią ofertę. Mimo to klub z Anfield nie daje za wygraną i w międzyczasie prowadzi rozmowy z samym zawodnikiem, z którym zdążył dojść do porozumienia.

Według informacji podawanych przez „La Gazzetta dello Sport”, Egipcjanin miał się udać na początku tygodnia do Londynu, by uzgodnić warunki potencjalnej umowy. Strony uzgodniły, że były gracz Chelsea będzie zarabiał po przeprowadzce 4,5 miliona euro rocznie. Teraz Liverpool musi przekonać do transferu klub piłkarza, ale liczy, że porozumienie z zawodnikiem ułatwi negocjacje. Romie także ma zależeć na czasie ze względów finansowych, rozmowy będą prowadzone mimo różnic w wycenie.

Salah był w zakończonej już kampanii jedną z wiodących postaci w zespole „Lupich”. Łącznie wystąpił w 41 spotkaniach i zdobył w nich 19 goli dokładając do tego 15 asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Raków Częstochowa ma nowego napastnika. Alexandre Guedes zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Raków Częstochowa ma nowego napastnika. Alexandre Guedes zagra w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Mauricio Pochettino na dłużej w PSG [OFICJALNIE] Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Kylian Mbappé poinformował Mauricio Pochettino o swojej decyzji Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Raków Częstochowa: Komunikat w sprawie Bena Ledermana [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził numer Jadona Sancho [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki Ekstraklasa: Bukmacher płaci za nietrafienie wyników całej kolejki OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United OFICJALNIE: Jadon Sancho w Manchesterze United

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy