Postęp w rozmowach w sprawie Medela

Postęp w rozmowach w sprawie Medela
Krzysztof Klebanowski
Krzysztof Klebanowski
Źródło: BBC

Włoskie oraz angielskie media informują, że Inter Mediolan jest coraz bliżej pozyskania zawodnika Cardiff Gary’ego Medela.

Włosi oferują za Chilijczyka siedem milionów euro plus dwa miliony zmiennych (po jednym za mistrzostwo kraju i wygraną w Lidze Mistrzów). Oba kluby są blisko osiągnięcia porozumienia, a do transakcji może dojść nawet w ciągu kilku dni.
 
- Wciąż prowadzimy rozmowy i musimy ustalić jeszcze kilka szczegółów zanim ogłosimy podpisanie umowy. Oczywistym jest, że należy także rozważyć alternatywne rozwiązania. Nie chcę wymieniać nazwisk, ale wciąż interesujemy się zawodnikami, którzy kiedyś powiedzieli nam „nie”, a teraz zmienili zdanie – skomentował prezydent Interu Erik Thohir.
 
Defensywny pomocnik w ubiegłym sezonie rozegrał 34 spotkania w rozgrywkach Premier League, w których zdobył jedną bramkę. Ponadto 26-latek jest 52-krotnym reprezentantem Chile. W drużynie narodowej Medel zanotował pięć trafień.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: Składy na Real Madryt - Real Sociedad LaLiga: Składy na Real Madryt - Real Sociedad Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera Éder atakuje właściciela Jiangsu. „Zlekceważyli wszystkich pracowników” Éder atakuje właściciela Jiangsu. „Zlekceważyli wszystkich pracowników” OFICJALNIE: Guilherme zameldował się w nowym klubie OFICJALNIE: Guilherme zameldował się w nowym klubie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy