Potrójne zadanie "transferowego guru" Barcelony

Potrójne zadanie "transferowego guru" Barcelony
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: Mundo Deportivo

Ariedo Braida został wysłany na obserwacje do Włoch.

69-latek jest odpowiedzialny za stworzenie wielkiego Milanu, w którym grali Van Basten, Gullit czy Rijkaard. Od początku ubiegłego roku współpracuje z Barceloną, która bardzo wysoko ceni sobie jego umiejętności oceny potencjalnych nabytków.

Jak informuje "Mundo Deportivo", mistrzowie Hiszpanii wysłali Braidę na specjalną misję, gdzie ma obserwować zawodników, którzy w przyszłości mogliby trafić do Katalonii. W niedzielę skaut pojawił się na meczu Sassuolo z Empoli, gdzie przyglądał się Domenico Berardiemu i Sime Vrsaljko. 

Jak informuje dziennik, podczas spotkania Braida skupił też uwagę na argentyńskim playmakerze Empoli, Leandro Paredesie, grającym tam na zasadzie wypożyczenia z Romy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy