POTWIERDZONE: Areola prowadzi negocjacje z Realem Madryt

POTWIERDZONE: Areola prowadzi negocjacje z Realem Madryt
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: BeIN Sport | AS

Real Madryt wkrótce powinien dopiąć transfer Alphonse’a Areoli, który przybędzie do stolicy Hiszpanii w bezpośrednim zastępstwie za Keylora Navasa. Kostarykanin zmierza bowiem do Paris Saint-Germain.

Tak jak wcześniej informowaliśmy, już w poniedziałek światło dzienne powinny ujrzeć oficjalne komunikaty ze strony obu klubów. Oznacza to, że porozumienia jest naprawdę blisko, a fakt prowadzenia negocjacji potwierdził nawet Thomas Tuchel.

Niemiec zapytany, czy spotkanie przeciwko Tuluzie było ostatnim w barwach Paris Saint-Germain dla Alphonse’a Areoli, odparł: – Najprawdopodobniej prowadzi on negocjacje z innym klubem i dlatego w kolejnym meczu nie zagra.

Francuz do Realu Madryt ma dołączyć na zasadzie wypożyczenia obowiązującego do zakończenia obecnego sezonu. Na razie nie wiadomo, czy „Królewscy” zagwarantują sobie opcję kupna. Należy jednak pamiętać, że na wypożyczeniu przebywa w tej chwili Andrij Łunin, który szykowany jest do roli podstawowego golkipera hiszpańskiego giganta.

Mistrz świata z 2018 roku w sezonie 2018/2019 rozegrał 31 spotkań i aż 16 razy nie dał się pokonać. Natomiast w bieżącej kampanii zgromadził on cztery występy, w których dwukrotnie zachował czyste konto.

Dodajmy również, że według „AS-a” paryżanie w międzyczasie pracują nad zakontraktowaniem zmiennika dla Keylora Navasa, a ich pierwszym wyborem jest Sergio Rico. Francuzi mieli już nawet skontaktować się z Sevillą, lecz na razie rozmowy nie przyniosły spodziewanego efektu.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą Javier Ajenjo Hyjek zagra w Ekstraklasie. Trafi do Piasta Gliwice Javier Ajenjo Hyjek zagra w Ekstraklasie. Trafi do Piasta Gliwice Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?! PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?! Borek: Real Madryt złożył jakiś czas temu nową ofertę za Roberta Lewandowskiego Borek: Real Madryt złożył jakiś czas temu nową ofertę za Roberta Lewandowskiego Real Madryt: Pięciu zawodników na czarnej liście Zidane’a Real Madryt: Pięciu zawodników na czarnej liście Zidane’a

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy