POTWIERDZONE: Bolt odrzucił ofertę z Europy

POTWIERDZONE: Bolt odrzucił ofertę z Europy
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Fox Sports

Usain Bolt zdecydował o najbliższej przyszłości, nie przyjmując propozycji z Malty.

Jamajczyk od 21 sierpnia przygotowuje się do piłkarskiej kariery w australijskim Central Coast Mariners. Wciąż nie wiadomo, czy dostanie propozycję kontraktu od klubu A-League, nie kończąc pobytu w Gosford jedynie na testach. Co prawda jego postępy w nauce zachwalał publicznie Matt Simon, kapitan CCM, ale na razie działacze nie zdecydowali się na kolejny krok. Wcześniej ostateczny termin wyboru, czy kontraktować byłego biegacza, wyznaczyli na styczeń.

Tymczasem 32-letni Bolt odrzucił propozycję przeprowadzki na Maltę. Kontrakt zaoferowali mu przedstawiciele Valletta FC. - Jest duże zainteresowanie Usainem. Regularnie dostajemy zapytania. Mogę jednak potwierdzić, że Usain nie ma w planach poszukiwania swojej szansy na Malcie - potwierdził agent Ricky Simms. Z kolei działacze maltańskiego potentata, wspieranego finansami ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, zapewniają, że oferta pozostaje na stole i zawodnik może wrócić do niej w dowolnym momencie.

Bolt do tej pory wystąpił w dwóch sparingach CCM. W drugim, przeciwko Macarthur South West United, strzelił nawet dwie pierwsze bramki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Adam Hložek zagra w Bundeslidze. Rekord transferowy czeskiej ligi! Adam Hložek zagra w Bundeslidze. Rekord transferowy czeskiej ligi! OFICJALNIE: Śląsk Wrocław zmienia trenera. Mimo osiągnięcia celu... OFICJALNIE: Śląsk Wrocław zmienia trenera. Mimo osiągnięcia celu... Bayern Monachium pilnie pracuje nad drugim transferem letniego okna Bayern Monachium pilnie pracuje nad drugim transferem letniego okna Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej! Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy