POTWIERDZONE: Everton blisko rekordowego transferu

POTWIERDZONE: Everton blisko rekordowego transferu
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Everton FC

Gylfi Sigurðsson wkrótce może trafić do Evertonu.

Islandczyk od początku okna transferowego jest łączony ze zmianą otoczenia, a klub z Liverpoolu obok Tottenhamu uchodzi za najpoważniejszego kandydata do jego zakontraktowania. Gwiazdor Swansea nie wziął nawet udziału w przedsezonowym tournee, ze względu na niepewną przyszłość.

Walijczycy mają jednak ogromne oczekiwania finansowe i żądają 50 milionów funtów. Kwota ta nie zniechęciła jednak chętnych i wydaje się, że wkrótce dojdzie do transferu. Przeprowadzi go najpawdopodobniej Everton, dokonując tym samym najdroższego zakupu w swej historii.

- Jesteśmy bliscy sprowadzenia Gylfiego, ale musimy czekać. Umowa nie została jeszcze sporządzona - potwierdził Roland Koeman.

Chociaż 27-latek będzie kosztownym wydatkiem, a „The Toffees” na letnie wzmocnienia przeznaczyli już ponad 100 milionów euro, holenderski menadżer oczekuje jeszcze trzech nowych zawodników.

- Jak każdy wie, szukamy piłkarzy na trzy pozycje. Mowa o lewym środkowym obrońcy, o lewym obrońcy oraz o skrzydłowym, który poradzi sobie także w ataku. Okno trwa do końca miesiąca, dlatego mamy jeszcze trochę czasu na realizację naszych planów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy