POTWIERDZONE: Fekir ze zgodą na transfer

POTWIERDZONE: Fekir ze zgodą na transfer
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Olympique Lyon (Twitter)

Olympique Lyon pokonał wczoraj Nîmes Olympique 3:2. Po zakończeniu spotkania Jean Michel-Aulas, prezes klubu, poinformował, że Nabil Fekir może zmienić pracodawcę.

Mistrzem świata z 2018 roku już przed rokiem interesował się Liverpool. Wówczas wydawało się, że nic nie może stanąć na przeszkodzie do realizacji transferu. Ostatecznie „The Reds” wycofali się jednak z negocjacji i odwołali transakcję wartą 60 milionów euro. Powodem miał być stan zdrowia ofensywnego pomocnika.

Teraz temat wraca jak bumerang, a to za sprawą wypowiedzi Jeana Michela-Aulasa. Prezes OL potwierdził bowiem, że Nabil Fekir ma zgodę na przeprowadzkę.

– Faktycznie, Nabil jest na wylocie, podobnie jak dwóch innych graczy. Rozumiemy, że może zmienić klub. Dziękujemy mu za to, co dla nas zrobił. Mamy porozumienie, które pozwala mu odejść – powiedział.

– Będziemy pracować nad transferami. Spróbujemy stracić jak najmniej graczy. Wzmocnimy również skład. Wraz Juninho i Sylvinho szybko wyrównany straty – zapewnił.

W ostatnim czasie 25-latkiem interesowały się takie kluby jak Manchester City czy Juventus. 

Dodajmy, że poza Fekirem klub ma opuścić Jérémy Morel, którego kontrakt wygasa 30 czerwca. Ponadto nieznana jest przyszłość Tanguya Ndombélé oraz Ferlanda Mendy’ego. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO] Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy