POTWIERDZONE: Młody pomocnik zasili szeregi Legii

POTWIERDZONE: Młody pomocnik zasili szeregi Legii
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Trojmiasto.pl

Jak podaje portal Trojmiasto.pl, Filip Sobiecki od nowego sezonu będzie piłkarzem Legii Warszawa.

Bałtyk Gdynia otrzyma za 16-letniego pomocnika ekwiwalent za wyszkolenie w wysokości nieco ponad 20 tysięcy złotych. Transfer młodego piłkarza potwierdza prezes klubu z Trójmiasta, Józef Stopyra.


- Otrzymaliśmy informację, że Legia podpisała kontrakt z Filipem. Do ustalenia pozostaje kwota ekwiwalentu za wyszkolenie. Wstępne szacunki mówią o 22-24 tysiącach złotych - powiedział działacz.

Legia od dawna przyglądała się 16-latkowi. W styczniu przebywał on na testach w warszawskim klubie.

Sobiecki może występować zarówno na „dziesiątce”, jak i bokach pomocy. W rywalizującym w III lidze (czwarty poziom rozgrywkowy) seniorskim zespole Bałtyku zadebiutował w trwającym sezonie. Do tej pory zanotował dziewięć występów, w których zdobył trzy bramki (dwie w marcowym meczu z Gwardią Koszalin 3:1).

Aktualnie młody zawodnik jest kontuzjowany. Czeka go kilkutygodniowa przerwa i nie wiadomo, czy zagra jeszcze w koszulce Bałtyku.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Agent Hakimiego wprost: To główna przyczyna transferu Agent Hakimiego wprost: To główna przyczyna transferu OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą Javier Ajenjo Hyjek zagra w Ekstraklasie. Trafi do Piasta Gliwice Javier Ajenjo Hyjek zagra w Ekstraklasie. Trafi do Piasta Gliwice Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?! PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy