POTWIERDZONE: Nie ma tematu sensacyjnego transferu Luki Modricia

POTWIERDZONE: Nie ma tematu sensacyjnego transferu Luki Modricia fot. Saolab Press / Shutterstock.com
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: Fatih Kulaksiz [X]

Prezydent Eyüpsporu Fatih Kulaksiz za pośrednictwem oficjalnego profilu na portalu X zdementował pogłoski sugerujące zainteresowanie transferem Luki Modricia.

Pomimo już bardzo zaawansowanego wieku Modrić nie może pogodzić się z decyzją Carlo Ancelottiego o umniejszeniu jego roli w zespole zaledwie do zmiennika. W hierarchii Włocha wyżej stoją zawodnicy z młodszego pokolenia: Jude Bellingham, Aurélien Tchouaméni czy Eduardo Camavinga.

Do bolesnego rozstania Chorwata z Realem Madryt mogło dojść jeszcze ubiegłej zimy. Brązowy medalista mistrzostw świata z Kataru przeglądał oferty z Arabii Saudyjskiej, w których nie żałowano lukratywnego poziomu wynagrodzenia. Ostatecznie wybrał pobyt w stolicy Hiszpanii do końca sezonu.

Na początku kwietnia niektóre media z Turcji zaczęły snuć pogłoski, że zespół prowadzony przez Ardę Turana w roli beniaminka Süper Lig 2024/2025 może doczekać się spektakularnego wzmocnienia w postaci Modricia. Raporty o takiej treści mnożyły się zaraz po wywalczeniu awansu.

Zwierzchnik Eyüpsporu zaprzeczył jednak, aby cokolwiek było na rzeczy. Klub ma się skupiać na pomniejszych celach.

„Wiadomości podsycane przez niektóre media, jakoby nasz Eyüpspor był zainteresowany Luką Modriciem, nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. (...) Na nowy sezon mamy swoje cele. Podstawowym jest przetrwanie w najwyższej lidze i wypróbowanie, do czego zdolna jest nasza drużyna. Krok po kroku chcemy poszerzać horyzonty – zadeklarował prezydent Fatih Kulaksiz.

Kontrakt wychowanka Dinama Zagrzeb wygasa za dwa miesiące.

Eyüpsporowi przyjdzie zagrać w najwyższej klasie rozgrywek po raz pierwszy w historii.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wysokość klauzuli Benjamina Šeško ustalona. Tyle będzie kosztował latem Wysokość klauzuli Benjamina Šeško ustalona. Tyle będzie kosztował latem Trzech kandydatów do zastąpienia Xaviego w FC Barcelonie Trzech kandydatów do zastąpienia Xaviego w FC Barcelonie Legia Warszawa zainteresowana niemieckim skrzydłowym Legia Warszawa zainteresowana niemieckim skrzydłowym Chelsea dopięła swego. Słowne porozumienie w sprawie transferu wielkiego talentu Chelsea dopięła swego. Słowne porozumienie w sprawie transferu wielkiego talentu Rafael Benítez rywalem... Marka Papszuna w walce o prestiżową posadę Rafael Benítez rywalem... Marka Papszuna w walce o prestiżową posadę Jagiellonia Białystok ratuje punkt w samej końcówce. Powrót na fotel lidera [WIDEO] Jagiellonia Białystok ratuje punkt w samej końcówce. Powrót na fotel lidera [WIDEO] Sensacyjny zwrot akcji w sprawie José Mourinho. To będzie jego nowy klub?! Sensacyjny zwrot akcji w sprawie José Mourinho. To będzie jego nowy klub?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy