POTWIERDZONE: Poznaliśmy ostatniego rywala reprezentacji Polski przed mundialem

POTWIERDZONE: Poznaliśmy ostatniego rywala reprezentacji Polski przed mundialem fot. Transfery.info
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Polsatsport.pl

Zbigniew Boniek poinformował, że reprezentacja Polski tuż przed przyszłorocznym mundialem zagra z Litwą.

Podopieczni Adama Nawałki kilka tygodni temu wywalczyli awans na Mistrzostwa Świata, które odbędą się w Rosji. W 10 spotkaniach eliminacyjnych polscy piłkarze wywalczyli 25 punktów, wyprzedzając drugą w tabeli grupy E Danię o pięć „oczek”.


PZPN informował już wcześniej, że w tym roku Polacy zagrają jeszcze towarzysko z Urugwajem oraz Meksykiem. Pierwszy mecz odbędzie się 10 listopada w Warszawie, a drugi trzy dni później w Gdańsku.


To będzie oczywiście dopiero początek przygotowań piłkarzy Nawałki do mundialu. Jak potwierdził Zbigniew Boniek w rozmowie z Polsatem Sport, w 2018 roku czekają ich kolejne cztery spotkania towarzyskie. Ostatnim z nich, tuż przed wylotem do Rosji, będzie właśnie mecz z Litwą. Nie jest to jeszcze przesądzone, ale prawdopodobnie odbędzie się on w Warszawie.


Nie będzie to pierwsze spotkanie z Litwinami, jakie Polacy rozegrają przed wielką imprezą. Ekipa Nawałki mierzyła się bowiem z Litwą tuż przed Euro 2016. Rozgrywany w Krakowie mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy