POTWIERDZONE: Reca opuszcza Wisłę Płock. Zagra w topowej lidze!

POTWIERDZONE: Reca opuszcza Wisłę Płock. Zagra w topowej lidze! fot. Transfery.info
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Top Goal

Właściciele Wisły Płock porozumieli się z Atalantą Bergamo w kwestii sprzedaży Arkadiusza Recy.

Przed paroma tygodniami na łamach „Przeglądu Sportowego” pojawiła się informacja mówiąca o tym, że SPAL 2013 mocno zabiega o sprowadzenie do siebie 22-letniego zawodnika.

Klub z Serie A, w którym występują Thiago Cionek oraz Bartosza Salamon, rozpoczęcie negocjacji z „Nafciarzami” uzależniał od utrzymania się w najwyższej klasie rozgrywkowej na Półwyspie Apenińskim.

Po osiągnięciu tego celu przedstawiciele ekipy ze Stadio Paolo Mazza przystąpili do rozmów z drużyną z województwa mazowieckiego, ale to nie oni osiągnęli porozumienie z dotychczasowym pracodawcą wszechstronnego piłkarza.

Maciej Wąsowski z „Przeglądu Sportowego” przekonuje, że lepszą ofertę Wiśle Płock przedstawiła Atalanta. Drużyna z Bergamo zdecydowała się wyłożyć na sprowadzenie 22-letniego zawodnika cztery miliony euro i ta kwota zadowoliła właścicieli „Nafciarzy”.

Tych informacji nie potwierdziła agencja menedżerska „Top Goal”, która dba o rozwój kariery gracza Arkadiusza Recy i poinformowała jedynie, że gracz ekipy z województwa mazowieckiego przejdzie w piątek testy medyczne w jednym z włoskich klubów.

Były młodzieżowy reprezentant Polski był w ostatnim czasie jednym z wyróżniających się zawodników w szeregach płocczan. Duża w tym zasługa Jerzego Brzęczka, który ustawił go na lewej obronie. 22-latek znakomicie odnalazł się na nowej pozycji i zakończył rozgrywki w Ekstraklasie z dorobkiem trzech zdobytych goli oraz sześciu zanotowanych asyst w 33 rozegranych meczach.

Warto także wspomnieć, że zainteresowanie usługami Recy wyrażała także Legia Warszawa. Piłkarz był jednak zdecydowany na zagraniczny transfer i w nadchodzących dniach uda mu się do niego doprowadzić.

***

AKTUALIZACJA: Wisła Płock potwierdziła, że doszła do porozumienia w sprawie transferu z Atalantą Bergamo.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Napastnik czasem przydaje się do strzelania goli Napastnik czasem przydaje się do strzelania goli Takim składem reprezentacja Polski może zagrać przeciwko Argentynie Takim składem reprezentacja Polski może zagrać przeciwko Argentynie André Onana wylatuje z Kataru. Koniec mundialowej przygody André Onana wylatuje z Kataru. Koniec mundialowej przygody OFICJALNIE: Waldemar Fornalik wraca do Ekstraklasy OFICJALNIE: Waldemar Fornalik wraca do Ekstraklasy Wstrząs na rynku menedżerskim. Rozłam w agencji Mino Raioli na dwie gwiazdorskie grupy Wstrząs na rynku menedżerskim. Rozłam w agencji Mino Raioli na dwie gwiazdorskie grupy Nenad Bjelica stoi przed dużą szansą. Chorwat bardzo blisko ciekawej posady Nenad Bjelica stoi przed dużą szansą. Chorwat bardzo blisko ciekawej posady Juventus z priorytetem transferowym na zimę Juventus z priorytetem transferowym na zimę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy