POTWIERDZONE: Werner nie przedłuży kontraktu z Lipskiem. Transfer już latem?!

POTWIERDZONE: Werner nie przedłuży kontraktu z Lipskiem. Transfer już latem?!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sky

Timo Werner nie wyraża zainteresowania możliwością podpisania nowej umowy z RB Lipsk.

Reprezentant Niemiec jest już od pewnego czasu łączony z opuszczeniem szeregów popularnych „Byków” i znajduje się pod ścisłą obserwacją przynajmniej kilku zespołów występujących regularnie w fazie grupowej Ligi Mistrzów.

W tym gronie znajduje się między innymi Bayern Monachium, który widzi w 23-letnim zawodniku idealnego rywala dla Roberta Lewandowskiego lub jego partnera do gry w wyjściowym składzie.

Niewykluczone, że Timo Werner już w zbliżającym się letnim okienku transferowym zasili szeregi „Bawarczyków”, ponieważ nie wyraził zainteresowania przedłużeniem kontraktu, wygasającego wraz z końcem czerwca 2020 roku z obecnym pracodawcą, o czym poinformował dyrektor wykonawczy RB Lipsk w rozmowie z telewizją Sky.

- Chcemy podpisać z nim nową umowę, ale on wysłał nam jasny sygnał, że raczej tego nie zrobi. Teraz musimy zastanowić się, jakie rozwiązanie będzie najlepsze dla nas i samego piłkarza - powiedział Oliver Mintzlaff.

Ofensywny zawodnik mogący występować na środku ataku oraz obu skrzydłach trafił do „Byków” w lipcu 2016 roku z VfB Stuttgart. W trwających rozgrywkach strzelił siedemnaście bramek i zanotował sześć asyst w 37 rozegranych meczach.

Więcej na temat: Timo Werner RB Lipsk Niemcy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy