Poważna kontuzja Howarda

Poważna kontuzja Howarda
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Daily Mail

Bramkarz Everton FC Tim Howard będzie pauzował około sześciu tygodni z powodu kontuzji łydki.


Reprezentant Stanów Zjednoczonych doznał kontuzji podczas meczu ze Stoke, który odbył się 26 grudnia. Według informacji podanych przez menedżera Evertonu Roberto Martineza, przerwa Howarda potrwa od pięciu do sześciu tygodni. Bramkarz doznał urazu lewej łydki.

- Strata Tima będzie odczuwalna nie tylko na boisku, ale też w szatni. Jego obecność pomaga młodszym graczom. To wielki gracz - kiedy występuje dla nas i dla reprezentacji, spoczywa na nim ogromna odpowiedzialność i obowiązek kontroli, a on po prostu nad tym panuje - powiedział Martinez.

Everton zajmuje dopiero 12. miejsce w tabeli Premier League. "The Toffees" przegrali trzy ostatnie mecze i do miejsca premiowanego udziałem w kwalifikacjach do europejskich pucharów tracą już 12 punktów. Podczas rehabilitacji Howarda w bramce drużyny z Goodison Park będzie występował Hiszpan Joel Robles.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Pochettino mówi „tak” Manchesterowi United, ale ma warunek Pochettino mówi „tak” Manchesterowi United, ale ma warunek OFICJALNIE: Leonardo Campana w Wolverhampton OFICJALNIE: Leonardo Campana w Wolverhampton Jevtić o krok od odejścia z Lecha Poznań. Testy medyczne Jevtić o krok od odejścia z Lecha Poznań. Testy medyczne Hitowy transfer Odriozoli na ostatniej prostej Hitowy transfer Odriozoli na ostatniej prostej OFICJALNIE: Wilczek odchodzi z Brøndby OFICJALNIE: Wilczek odchodzi z Brøndby VAR po duńsku, czyli zasada 25 sekund VAR po duńsku, czyli zasada 25 sekund Krzysztof Piątek do Manchesteru United? To możliwe Krzysztof Piątek do Manchesteru United? To możliwe

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy