Poważna kontuzja Jagielki

Poważna kontuzja Jagielki fot. Transfery.info
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Everton FC

Phil Jagielka wypada na dłuższy czas z kadry Evertonu.

Angielski obrońca nabawił się kontuzji kolana w czasie meczu ligowego przeciwko Arsenalowi. Po przejściu szczegółowych badań okazało się, że 33-latek uszkodził więzadło przyśrodkowe i będzie pauzował nawet przez dziewięć tygodni.

- W tej chwili musimy się upewnić, że Phil zostanie poddany właściwej kuracji. Po meczu spodziewaliśmy się najgorszego, ale na szczęście nie nabawił się urazu łąkotki lub chrząstki - powiedział Roberto Martinez, menadżer "The Toffees".

Jagielka w trwających rozgrywkach wystąpił w dwunastu spotkaniach Evertonu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piotr Zieliński przekonany. Przyszłość Polaka się wyjaśnia Piotr Zieliński przekonany. Przyszłość Polaka się wyjaśnia Zinédine Zidane z niespodziewanym kierunkiem powrotu na ławkę trenerską? „Jest na krótkiej liście” Zinédine Zidane z niespodziewanym kierunkiem powrotu na ławkę trenerską? „Jest na krótkiej liście” Roberto Firmino z niespodziewaną kierunkiem transferu? Musiałby opuścić Premier League Roberto Firmino z niespodziewaną kierunkiem transferu? Musiałby opuścić Premier League Real Madryt: To on zastąpi Carlo Ancelottiego? „Jest na pole position” Real Madryt: To on zastąpi Carlo Ancelottiego? „Jest na pole position” Legia Warszawa: Jacek Zieliński będzie miał pełne ręce roboty? Odejść może co najmniej trzech zawodników Legia Warszawa: Jacek Zieliński będzie miał pełne ręce roboty? Odejść może co najmniej trzech zawodników „Prezentuje taki poziom, że nie ma wstydu”. Michał Żewłakow domaga się powołania dla zawodnika Lecha Poznań „Prezentuje taki poziom, że nie ma wstydu”. Michał Żewłakow domaga się powołania dla zawodnika Lecha Poznań Bayern Monachium negocjuje z Chelsea. Chodzi o trenera Bayern Monachium negocjuje z Chelsea. Chodzi o trenera

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy