Poważna kontuzja Jaya Rodrigueza

Poważna kontuzja Jaya Rodrigueza
Maciej Wdowiarski
Maciej Wdowiarski
Źródło: Daily Mail

Napastnik Southampton Jay Rodriguez doznał kontuzji podczas spotkania z Manchesterem City. Anglik może nie zagrać na Mistrzostwach Świata w Brazylii.

W pierwszej połowie spotkania z Manchesterem City Jay Rodriguez doznał kontuzji prawego kolana. Podczas jednej z akcji napastnik źle wylądował po wyskoku do piłki i został zniesiony z boiska na noszach. W telewizyjnych powtórkach wyglądało to na uraz więzadeł.

Rodriguez był pod baczną obserwacją Roya Hodgsona, który chciał włączyć go do kadry reprezentacji Anglii na Mistrzostwa Świata w Brazylii. Jeśli potwierdzą się najgorsze przypuszczenia i okaże się, że napastnik zerwał więzadła krzyżowe, wówczas prawdopodobnie nie zagra na Mundialu. W obecnym sezonie Rodriguez zdobył 15 bramek i za Danielem Sturridgem był drugim najskuteczniejszym Anglikiem w Premier League (ex aequo z Waynem Rooneyem).

W ostatnich tygodniach podobnych kontuzji doznało dwóch Hiszpanów: Jesé Rodríguez oraz Víctor Valdés. Obaj stracili szansę wyjazdu na Mundial i czeka ich ok. pół roku przerwy. W sprawie Rodrigueza należy jednak poczekać na oficjalną diagnozę.

Więcej na temat: Jay Rodriguez Southampton FC Anglia

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Agent Hakimiego wprost: To główna przyczyna transferu Agent Hakimiego wprost: To główna przyczyna transferu OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą Javier Ajenjo Hyjek zagra w Ekstraklasie. Trafi do Piasta Gliwice Javier Ajenjo Hyjek zagra w Ekstraklasie. Trafi do Piasta Gliwice Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?! PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy