Poważna kontuzja nowego skrzydłowego Hull

Poważna kontuzja nowego skrzydłowego Hull
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Hull City | Daily Mail

Robert Snodgrass z powodu urazu będzie musiał pauzować minimum sześć miesięcy.

Zawodnik Hull City w meczu inaugurującym swojego zespołu z Queens Park Rangers nabawił się kontuzji kolana.

Wstępne badania wykazały zwichnięcie rzepki i uszkodzenie więzadeł, a to oznacza najprawdopodobniej operację oraz dłuższy rozbrat z futbolem dla pomocnika, który trafił do popularnych "Tygrysów" przed startem rozgrywek z Norwich City za siedem milionów funtów.

- To dla nas i Roberta olbrzymi cios. Straciliśmy go na najważniejszą część sezonu. Wiele na to wskazuje, że będzie musiał poddać się zabiegowi, a to oznacza sześć miesięcy przerwy. Teraz mamy 10 dni, aby znaleźć jego zastępce - powiedział Steve Bruce, menadżer drużyny.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy