Powrót Lucasa Silvy

Powrót Lucasa Silvy
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Twitter

Lucas Silva wraca do treningów.

Na początku lipca bieżącego roku Brazylijczyk był bliski przeprowadzki do Sportingu. Testy medyczne w Lizbonie, poprzedzające finalizację transakcji, wykazały jednak problemy z rytmem serca u 23-latka.

Informacja ta wywołała w mediach duże poruszenie, przez chwilę wydawało się nawet, że reprezentant kraju zakończy karierę. Doniesienia te musiał dementować sam piłkarz, bagatelizując sprawę odniesieniami do zwykłego stresu.

Ze względu na ryzyko wychowanek Cruzeiro był odsunięty od gry i treningów w ostatnim czasie. Przez to też w ostatnim oknie transferowym nie zmienił otoczenia. Dzisiaj wrócił jednak do zajęć, o czym poinformował na Twitterze, dziękując jednocześnie za wsparcie.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Real Madryt: Znowu kontuzja, znowu Eden Hazard Real Madryt: Znowu kontuzja, znowu Eden Hazard Barcelona i Liverpool z problemami w obronie. Ezequiel Garay zaoferowany obu klubom Barcelona i Liverpool z problemami w obronie. Ezequiel Garay zaoferowany obu klubom Szalona końcówka sezonu w lidze białoruskiej. Mistrz wyłoniony w doliczonym czasie gry [WIDEO] Szalona końcówka sezonu w lidze białoruskiej. Mistrz wyłoniony w doliczonym czasie gry [WIDEO] Prezes Interu jednoznacznie o sytuacji i przyszłości Eriksena Prezes Interu jednoznacznie o sytuacji i przyszłości Eriksena Premier League: Pechowy występ Maupaya z Liverpoolem. Ostatni raz coś takiego zdarzyło się w... 1998 roku Premier League: Pechowy występ Maupaya z Liverpoolem. Ostatni raz coś takiego zdarzyło się w... 1998 roku Messi z coraz większymi szansami na transfer do Premier League?! Manchester City ma konkurencję Messi z coraz większymi szansami na transfer do Premier League?! Manchester City ma konkurencję Premierowy gol Bartosza Białka w Bundeslidze [WIDEO] Premierowy gol Bartosza Białka w Bundeslidze [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy