Powrót Mario Gomeza?!

Powrót Mario Gomeza?!
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Doğan Haber Ajansı | Marmara Gazetesi

Beşiktaş prowadzi rozmowy w sprawie sprowadzenia Mario Gomeza.

W styczniu może dojść do istotnych zmian w ofensywie „Czarnych Orłów”. Jak na razie o sile rażenia mistrzów Turcji stanowi Cenk Tosun, ale wkrótce może go zabraknąć w zespole. Piłkarz otrzymuje wiele ofert z takich krajów jak Niemcy, Włochy czy przede wszystkim Anglia i już zimą może zmienić pracodawcę. Władze ekipy ze Stambułu doskonale zdają sobie sprawę, że lada moment mogą otrzymać kuszącą propozycję, dlatego chcą być przygotowani na odejście swojej gwiazdy.

Ich priorytetem na zimowe okno transferowe jest sprowadzenie solidnego napastnika, a na radarze znalazł się Mario Gomez. Niemiec nie jest zadowolony ze swojego pobytu w Wolfsburgu, który spisuje się poniżej oczekiwań, dlatego jest gotów wysłuchać propozycji. Ta z Beşiktaşu może się okazać wyjątkowo interesująca, ponieważ napastnik już tam grał i dobrze wspomina ten czas.

„Doğan Haber Ajansı” oraz „Marmara Gazetesi” informują, że Turcy kontaktowali się już ze snajperem, a ten zdążył nawet udzielić pozytywnej odpowiedzi. Dzięki transferowi Gomez mógłby wrócić do gry w Lidze Mistrzów, na co w tej chwili nie ma co liczyć w drużynie „Wilków”. Powrót 32-latka jest jednak zależny w głównej mierze od przyszłości Tosuna, dlatego Beşiktaş w najbliższym czasie skupi się na tej kwestii.

Gomez występował w lidze tureckiej w sezonie 2015/2016. W barwach „Siyah Beyazlılar” wystąpił łącznie 41 razy i w tym czasie zdobył 28 goli (z czego 26 w lidze), dokładając do nich jeszcze sześć asyst. Po zakończeniu wypożyczenia klub chciał go zatrzymać na stałe, ale Niemiec nie wyraził na to zgody, ponieważ obawiał się sytuacji politycznej w kraju. Powrócił wtedy do Fiorentiny, a następnie przeniósł się do Wolfsburga.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Bayern Monachium z obsesją wygrania Klubowych Mistrzostw Świata Bayern Monachium z obsesją wygrania Klubowych Mistrzostw Świata Milik spotkał się z władzami Napoli. Jest wstępne porozumienie Milik spotkał się z władzami Napoli. Jest wstępne porozumienie AC Milan z dobrymi wiadomościami dla kibiców. Trzy powroty po koronawirusie [OFICJALNIE] AC Milan z dobrymi wiadomościami dla kibiców. Trzy powroty po koronawirusie [OFICJALNIE] Peszko reklamuje… alkomaty. Będzie promował odpowiedzialność za kółkiem Peszko reklamuje… alkomaty. Będzie promował odpowiedzialność za kółkiem Chelsea poluje na utalentowanego defensora. Może przebić transfer Ibrahimovicia Chelsea poluje na utalentowanego defensora. Może przebić transfer Ibrahimovicia Manchester City chce zaoferować za rozchwytywanego pomocnika 40 milionów euro Manchester City chce zaoferować za rozchwytywanego pomocnika 40 milionów euro Liverpool FC: Operacja Van Dijka szansą na jego szybszy powrót Liverpool FC: Operacja Van Dijka szansą na jego szybszy powrót

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy