Powrót na Wyspy? Giganci Premier League zainteresowani bramkarzem

Powrót na Wyspy? Giganci Premier League zainteresowani bramkarzem
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: ESPN

Według informacji „ESPN”, Péter Gulácsi znalazł się w kręgu zainteresowań klubów z Premier League.

Obserwatorzy Arsenalu i Chelsea przyglądali się postawie węgierskiego golkipera w sobotę podczas przegranego przez jego RB Lipsk meczu z Bayernem Monachium. „Kanonierzy” poszukują nowego bramkarza, który w dłuższej perspektywie miałby szansę na zastąpienie Petra Čecha. Kontrakt Czecha, który ma już 35 lat, wygasa za osiemnaście miesięcy, dlatego w klubie chcą zawczasu znaleźć dla niego godnego następce.

Chelsea posiada obecnie Thibaut Courtoisa, uchodzącego za jednego z najlepszych specjalistów od bronienia na świecie. Problemem jest fakt, że o Belga od dłuższego czasu zabiega Real Madryt i ze względu na to przyszłość zawodnika „The Blues” nie jest jasna. 

Węgier został uznany przez magazyn „Kicker” za czołowego golkipera Bundesligi. Poza umiejętnościami i wiekiem, Gulácsi ma do zaoferowania coś ekstra. 27-latek spędził pięć lat w Liverpoolu, dzięki czemu zyskał status piłkarza wychowanego w Anglii, co jest korzystne dla tamtejszych drużyn przy rejestracji składu do rozgrywek.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Korona Kielce: Nie tylko Forsell. Cebula rozchwytywany przez kluby Ekstraklasy Korona Kielce: Nie tylko Forsell. Cebula rozchwytywany przez kluby Ekstraklasy Barcelona: Coutinho podejmie decyzję po zmaganiach w Lidze Mistrzów Barcelona: Coutinho podejmie decyzję po zmaganiach w Lidze Mistrzów Conte opuści Inter?! Możemy być świadkami powtórki z 2014 roku Conte opuści Inter?! Możemy być świadkami powtórki z 2014 roku Borussia Dortmund jest gotowa na życie po Sancho Borussia Dortmund jest gotowa na życie po Sancho Zieliński jednoznacznie o swojej przyszłości Zieliński jednoznacznie o swojej przyszłości Liverpool nie kupi Thiago Alcântary Liverpool nie kupi Thiago Alcântary Liga Mistrzów: Mecz Barcelony z Napoli w Telewizji Polskiej Liga Mistrzów: Mecz Barcelony z Napoli w Telewizji Polskiej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy